Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » ADATA ma kabel USB, który zawsze pasuje

24.03.2016

ADATA ma kabel USB, który zawsze pasuje

Mówi się, że wtyczka USB ma dwie strony: złą i niewłaściwą. Zwykle udaje nam się włożyć przewód za trzecim podejściem… Chyba, że na siłę. Okazało się, że firma ADATA ma na to radę!

Oferowany przez nią przewód wygląda zwyczajnie… może poza kolorystyką. Niby kabelek, jakich wiele, ale drzemie w nim moc! Ma magiczną wtyczkę USB: odwracalną. Odwracalne złącze USB niweluje uciążliwy kłopot, jakim jest konieczność wkładania wtyczki w odpowiednim kierunku. ADATA zaproponowała rozwiązanie, pozwalające na podłączanie jej obróconej w dowolną stronę. Od teraz nie trzeba się zastanawiać, którą stronę pakować wtyczkę do gniazda w komputerze! Zawsze będzie pasować. Nie wiem, jak wy – ale ja jestem zachwycony.

001_ADATA_Micro_USB

Ponadto, producent zapewnia o wysokiej jakości samego przewodu: „Kabel ADATA Micro USB został wyprodukowany z wykorzystaniem wysokiej jakości miedzianych przewodów, oznaczonych wartością 24AWG w skali American Wire Gauge. Oznacza to, że umożliwia on szybkie ładowanie urządzeń prądem o natężeniu 2,4A. Zastosowanie nylonowego oplotu ma zapewnić większą wytrzymałość na zginanie i skręcanie oraz zmniejszyć podatność na plątanie się przewodu”.

Kable mają metr długości i są dostępne w kolorze w siedmiu wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, czerwonej, białej, fioletowej, złotej oraz różowej. Cena wynosi niecałe 20 złotych – zatem nie wiem, jak wy, ale ja biegnę szukać tego w sklepach!

 

źródło: Węc PR
czytane: 3130

ADATAmicroUSBUSB

Komentarze

Jedna odpowiedź do “ADATA ma kabel USB, który zawsze pasuje”

  1. i3sl pisze:

    to idź szukać tego w sklepach – i tak go nie znajdziesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top