Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Aero2 wchodzi na rynek prepaidów z a2mobile

21.09.2016

Aero2 wchodzi na rynek prepaidów z a2mobile

Chyba większość Polaków zna lub choćby z nazwy kojarzy Aero2, firmę oferującą usługę Bezpłatnego Dostępu do Internetu (BDI).  Jej działalność rozpoczęła się w 2011 roku i niezaprzeczalnie była dużym wydarzeniem na rynku – kilkaset tysięcy osób korzystało i wciąż korzysta z darmowego dostępu do sieci. Na podstawie umowy z Urzędem Komunikacji Elektronicznej usługa ta będzie zapewniona do końca bieżącego roku.

Przez lata Aero2 wprowadziło kilka zmian. Na przykład w 2014 roku pojawiły się ograniczenia w zakresie ściągania danych i kody CAPTCHA oraz oferta komercyjną, czyli płatne pakiety internetowe wprowadzające limit ściąganych danych. Teraz Aero2 idzie o krok dalej – poszerza swoje portfolio o usługi głosowe i wprowadza na rynek nową markę pre-paid: a2mobile.

 pak0a2mobile to podobno „nowa najlepsza sieć komórkowa”. Zobaczmy więc, jaką ma ofertę. Podstawowy cennik obejmuje połączenia głosowe za 18 groszy/min., 18 groszy za SMS-a i 18 groszy za MB.

Taniej wychodzi oczywiście w pakietach. I tak najdroższy jest pakiet suty za 25 złotych, w którym otrzymujemy 10 GB internetu, do tego nielimitowane SMSy w sieci i poza siecią oraz nielimitowane połączenia do sieci komórkowych (i w sieci, i poza nią). Pakiet ten daje też 100 minut na połączenia na stacjonarne. Obok mamy pakiet obfity za 19 złotych, w którym dostajemy 5 GB internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w sieci oraz 100 SMSów poza siecią i 100 minut na numery komórkowe poza siecią oraz stacjonarne. Najtańszy jest pakiet zacny, za który zapłacimy zaledwie 8 złotych. A w nim nielimitowane połączenia i SMSy w sieci oraz 300 MB internetu, do tego 50 SMSów i 50 minut na numery poza siecią i stacjonarne.pak4

Do tego są jeszcze pakiety dodatkowe na minuty i SMSy – za 15 złotych – oraz dodatkowych 5 GB internetu za 15 złotych. Jesteście zainteresowani ofertą? Ciekawe jaka będzie odpowiedź konkurencji…

źródło: http://www.polskaszerokopasmowa.pl/aktualnosci/nowa-marka-aero2.html, https://a2mobile.pl/
czytane: 4634

ofertaoperatorsieć

Komentarze

3 odpowiedzi na “Aero2 wchodzi na rynek prepaidów z a2mobile”

  1. janek pisze:

    Nic specjalnego. Stawka za minutę 1gr taniej niz w nju ale zapominają, że w fakt mobile (play) minuta jest za 15gr, co oczywiście powinno już być standardem w ofertach na kartę. Nie wróżę dużego zainteresowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top