Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Akcesoria dla mobilnych użytkowników z nowej linii Lenovo Go

03.07.2021

Akcesoria dla mobilnych użytkowników z nowej linii Lenovo Go

Akcesoria z linii Lenovo Go zaprojektowano, by inspirować i wspierać użytkowników w nowym świecie pracy w trybie hybrydowym. W ofercie znajdują się urządzenia oraz rozwiązania w zakresie zasilania i audio, które podniosą wydajność i komfort pracy.

Oto najnowsze akcesoria:

  • ładowarka bezprzewodowa Lenovo Go z wtyczką USB-C  eliminuje konieczność odłączania i ponownego podłączania przewodu zasilającego, zapewniając tym samym swobodę częstego przemieszczania się między biurem a innymi miejscami. Urządzenie umożliwia ładowanie notebooków 13’’ i 14’’ o mocy do 65 W, a jego działanie opiera się na opatentowanej technologii Power by Contact opracowanej przez firmę Energysquare.
  • bezprzewodowy przenośny powerbank Lenovo Go o pojemności 10 000 mAh – pozwala jednocześnie ładować urządzenia do mocy 30 W – jedno w bezprzewodowym standardzie sieć Qi, a dwa przez USB-C. Brak konieczności używania wielu różnych kabli i funkcja przekazywania zasilania sprawiają, że powerbank skutecznie zaradzi problemom związanym z żywotnością baterii u pracowników mobilnych.
  • mysz bezprzewodowa Lenovo Go z wtyczką USB-C – zapewnia pełną funkcjonalność, a jednocześnie jest lekka i wygodna w podróży. Akumulator pozwala nawet na trzy miesiące użytkowania, a precyzyjny niebieski czujnik optyczny umożliwia pracę na niemal każdej powierzchni. Programowalny przycisk i regulacja czułości DPI dają użytkownikom lepszą kontrolę nad urządzeniem.
  • bezprzewodowa mysz pionowa Lenovo Go – zapewnia optymalny kąt i krzywiznę trzymania, dzięki czemu dłoń spoczywa w naturalnej pozycji, co zmniejsza nacisk na nadgarstek i przedramię. Urządzenie, wykonane z przyjemnego w dotyku korka pokrytego powłoką UV, jest ponadto łatwe do wytarcia i czyszczenia. Bezprzewodowa mysz optyczna zapewnia precyzyjne wskazywanie z dokładnością do 2400 punktów na cal (DPI) i ma sześć programowalnych przycisków do konfiguracji wedle potrzeb użytkownika.
  • bezprzewodowa klawiatura dwuczęściowa Lenovo Go – inspirowana jest naturalnym kształtem ludzkiego ciała. Klawisze są niezwykle responsywne, a kąt nachylenia między obiema częściami klawiatury i odchylenie przycisków w stronę przeciwną do użytkownika zmniejszają nacisk na nadgarstki. Podkładka pod nadgarstki, podobnie jak powierzchnia ergonomicznej myszy, została wykonana z korka z powłoką UV.
  • przenośna bezprzewodowa klawiatura numeryczna Lenovo Go –idealne rozwiązanie dla osób pracujących z dużą ilością danych liczbowych czy arkuszami kalkulacyjnymi.
  • zestaw głośnomówiący Lenovo Go – obsługuje aplikację Microsoft Teams i uwalnia uszy od konieczności długiego noszenia zestawu słuchawkowego
  • dwa zestawy słuchawkowe ANC Lenovo Goprzewodowy i bezprzewodowy. Pierwszy podłączany jest za pomocą kabla USB typu C lub A, a drugi obsługuje podwójną łączność Bluetooth, która umożliwia jednoczesne sparowanie z dwoma urządzeniami i łatwe podłączenie za pomocą aplikacji Swift Pair w systemie Windows 10. Wersję bezprzewodową można również podłączyć kablem USB-C i ładować baterię w czasie użytkowania. Oba zestawy słuchawkowe obsługują Microsoft Teams i zapewniają zaawansowaną aktywną redukcję szumów oraz możliwość dostosowania ustawień dźwięku za pomocą oprogramowania.
  • słuchawki douszne ANC Lenovo Go – charakteryzują się wysoką jakością dźwięku z aktywną redukcją szumów, jednak za pomocą jednego przycisku użytkownik może przełączyć się na tryb Talk Through, pozwalający usłyszeć dźwięki otoczenia. Słuchawki zaprojektowano w taki sposób, by umożliwić współpracę z każdym urządzeniem obsługującym USB-C. Na kablu znajdują się przyciski do szybkiego sterowania odtwarzaniem i połączeniami, a trzy rozmiary silikonowych końcówek pozwalają precyzyjnie dopasować słuchawki do ucha.
  • wszystkie niezbędne akcesoria będą bezpieczne w stylowym Organizer Lenovo Go Tech z formowanymi kompresyjnie przegródkami i suwakami chroniącymi przed zalaniem. Poza osobnymi kieszeniami na mysz, powerbank, słuchawki i kabel zasilający, organizer zawiera również miejsce na smartfon i długopisy, dzięki czemu wszystkie akcesoria będą na swoim miejscu i łatwo dostępne.

Ceny i dostępność produktów na polskim rynku będą znane wkrótce.

źródło: Lenovo
czytane: 710

akcesoriaklawiaturaLenovoLenovo gomobilny pracownikmyszkapraca hybrydowasłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top