Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Amazfit w ofercie mPTech!

10.06.2021

Amazfit w ofercie mPTech!

mPTech, polska spółka znana z produkcji telefonów, smartfonów myPhone oraz HAMMER i urządzeń z kategorii elektroniki użytkowej, została oficjalnym partnerem Zepp Health Corporation. W efekcie, w ofercie mPTech dostępne będą smartwatche i smartbandy marki Amazfit. Pierwsze urządzenia tej marki pojawią się w ofercie mPTech jeszcze w czerwcu.

mPTech i Zepp Health łączą siły w Polsce. Wszystko po to, aby móc jeszcze mocniej zaistnieć w kraju, w kategorii urządzeń wearables. Suma doświadczeń obu firm, tak w produkcji i promocji urządzeń, jak i w działaniach handlowych, ma zmaksymalizować ich wspólną zdolność do zaspokajania potrzeb lokalnych partnerów i konsumentów. W efekcie, ze współpracy firm mają skorzystać także klienci, bowiem dzięki partnerstwu mają pojawić się w Polsce rozwiązania, których dotychczas w naszym kraju nie było. Mowa chociażby o smartwatchu z eSIM.

Urządzenia Zepp Health marki Amazfit to inteligentne produkty do noszenia z możliwością analizy licznych danych, które są kompatybilne z aplikacjami mobilnymi. Zyskały uznanie milionów osób, które cenią smart rozwiązania wspierające aktywne, wygodne i zdrowe życie. Jako globalna marka, Amazfit oferuje inteligentne zegarki i opaski do użytku codziennego i sportowego, a także inteligentne urządzenia do monitorowania komfortu snu i zdrowia. W jej ofercie znajdują się także słuchawki douszne, inteligentne bieżnie i inteligentne wagi. Obecnie produkty Zepp Health dostępne są w kilkudziesięciu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Japonii.

Rozwiązania z kategorii urządzeń ubieralnych marki Amazfit są jednymi z popularniejszych na świecie. Ich cechą wspólną jest atrakcyjny wygląd zgodny z aktualnymi trendami, wydajna żywotność baterii oraz przystępna cena. Pierwsze produkty Amazfit w ofercie mPTech dostępne będą jeszcze w czerwcu br. Szczegółowe informacje o ofercie handlowej, zamówieniach, dostępne są u przedstawicieli mPTech.

 

źródło: mPTech
czytane: 516

AmazfitHammermPTechmyPhonesmartbandsmartwatchwearables

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top