Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » ANC, doskonały dźwięk i etui z funkcją odkażania – nowy model słuchawek w linii LG TONE Free

19.01.2021

ANC, doskonały dźwięk i etui z funkcją odkażania – nowy model słuchawek w linii LG TONE Free

LG rozszerzył linię LG TONE Free o model HBS-FN7. To w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne z technologią Meridian, systemem aktywnej redukcji szumów (ACN) oraz etui z funkcją odkażania UVnano. Producent zachwala ponadto intuicyjną obsługę i komfort użytkowania.

Akcesorium izoluje użytkownika od hałasu z otoczenia dzięki aktywnemu systemowi ANC, który neutralizuje odgłosy za pomocą trzech mikrofonów zainstalowanych w każdej słuchawce, ale ma też funkcję pasywnej redukcji szumu. Regulowane nakładki żelowe z konstrukcją Vortex Ribs zapewniają lepsze dopasowanie do uszu, co zmniejsza do minimum przenikanie szumu z zewnątrz.

Tak jak w innych słuchawkach serii LG TONE Free, w modelu HBS-FN7 zastosowano sprawdzoną technologię Meridian Audio. Rozwiązanie to, opracowane przez renomowaną brytyjską firmę, która zajmuje się cyfrowym przetwarzaniem dźwięku i technologiami audio, gwarantuje doskonałe odwzorowanie i czystość dźwięków.  Opracowany przez Meridian i dostępny poprzez aplikację LG TONE Free korektor dźwiękowy dostępny jest dla urządzeń pracujących w systemie Android oraz iOS. Wysoka jakość przetworników wypełnionych silikonem w słuchawkach LG TONE Free FN7 daje pełniejszy i bogatszy bas. Natomiast specjalna kopułka ze wzmocnioną, metalową warstwą pozwala na lepszy rozkład średnich i wysokich tonów.

Model HBS-FN7 został wyposażony także w innowacyjne etui ładujące UVnano firmy LG, które po raz pierwszy trafiło na rynek wraz ze słuchawkami LG TONE Free FN6. Zastosowanie światła ultrafioletowego sprawia, że etui eliminuje 99,9% bakterii E. coli i S. aureus na wewnętrznych siatkach wkładek dousznych. Jako nowość w LG TONE Free FN7 zainstalowano oświetlenie LED, które znajduje się w górnej części obudowy – ułatwia monitorowanie poziomu naładowania baterii i statusu UVnano.

Parametry podstawowe:

 • Rozmiar słuchawek dousznych: 16,2 x 32,7 x 26,8 mm
 • Rozmiar etui ładującego: 54,5 x 54,5 x 27,6 mm
 • Rozmiar słuchawek dousznych: 16,2 x 32,7 x 26,9 mm
  Pojemność baterii – Słuchawki douszne: 55 mAh x 2– Etui: 390 mAh
 • Czas szybkiego ładowania: 5 minut na 1 godzinę pracy
 • Żywotność baterii: Czas pracy: 7 godzin (ANC wył.), 5 godzin (ANC wł.), Słuchawki douszne + etui: 21 godzin (ANC wył.), 15 godzin (ANC wł.)
 • Łączność: Bluetooth 5.1 (połączenie z jednym urządzeniem)
 • Głośnik: 2-warstwowy, dynamiczny
 • Mikrofony: 3 mikrofony na każdą słuchawkę
 • Kompatybilność: Android / iOS
 • Kodek audio Bluetooth: SBC / AAC
 • Kolory: stylowa czerń / nowoczesna biel

źródło: LG
czytane: 735

ANCLGnowośćsłuchawki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top