Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Bezprzewodowe słuchawki, które… potrafią się zdezynfekować

04.08.2020

Bezprzewodowe słuchawki, które… potrafią się zdezynfekować

Firma LG Electronics wprowadza do sprzedaży dwa modele bezprzewodowych słuchawek dousznych z linii TONE Free: HBS-FN6 i HBS-FN4. Dzięki autorskim rozwiązaniom Meridian zapewniają realistyczny dźwięk, a model HBS-FN6 wyposażony został dodatkowo w technologię UVnano, która sprawia, że podczas ładowania baterii dezynfekowane są wkładki douszne.

Higiena przede wszystkim

We wkładkach dousznych może przebywać więcej bakterii niż na kuchennej desce do krojenia. Dlatego zastosowanie w modelu HBS-FN6 etui z technologią UVnano nie tylko pozwala bezpiecznie przechowywać i wygodnie ładować słuchawki, ale także zwiększa higienę ich użytkowania. Wyposażone jest w źródło światła ultrafioletowego, które eliminuje 99,9 procent bakterii E. coli oraz S. aureus. Korzystanie z dezynfekcji jest niezwykle proste. Wystarczy pierwsze dziesięć minut ładowania w etui podłączonym do zasilania, aby słuchawki zostały skutecznie oczyszczone z bakterii.

Jakość dźwięku

Słuchawki wyposażone w technologię HSP (Headphone Spatial Processing) firmy Meridian Audio. Dzięki temu odtwarzają dźwięk ze wzbogaconymi efektami przestrzennymi. HSP oparta jest na cyfrowym przetwarzaniu sygnałów, pozwala zarówno na odtworzenie realistycznej sceny dźwiękowej, jak i na uzyskanie nieskazitelnej czystości wokalu.

W obu modelach słuchawek TONE Free dostępne są ustawienia korektora dźwięku z możliwością indywidualnego regulowania oraz czterema unikalnymi ustawieniami wstępnymi opracowanymi przez Meridian. Umożliwiają one uzyskanie efektów dostosowanych do różnych upodobań. Dopasowane wkładki douszne skutecznie blokują większość rozpraszających odgłosów z otoczenia, natomiast tryb Ambient Sound, włączany poprzez naciśnięcie słuchawek, pozwala usłyszeć to, co dzieje się wokół.

Inne zalety

Nowe słuchawki LG TONE Free charakteryzują się również zwiększoną użytecznością i trwałością. Oba modele spełniają wymagania kategorii ochronnej IPX4, co oznacza, że są odporne na zachlapanie wodą, deszcz oraz pot. Wyposażone są też w funkcję sterowania głosowego, co zapewnia wygodny dostęp do Asystenta Google albo asystentki Siri w podłączonym smartfonie. Nowe modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: matowej czarnej (Stylish Black) i błyszczącej białej (Modern White).

Dostępność

W Polsce model HBS-FN4, w kolorze białym oraz czarnym, dostępny jest już w LG Brand Store, sklepie online LG oraz w sieci Media Expert. Cena tych słuchawek to 449 złotych. Natomiast słuchawki HBS-FN6, w kolorze białym oraz czarnym, pojawią się w sprzedaży w sierpniu, również w LG Brand Store, sklepie online LG oraz w Media Expert.

źródło: LG
czytane: 1024

LGsłuchawkisłuchawki bezprzewodowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top