Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Bogata oferta słuchawek od MyKronoz

07.09.2019

Bogata oferta słuchawek od MyKronoz

MyKronoz zaprezentował nową flagową kolekcję słuchawek ZeBuds z 3 modelami stylowych i niedrogich bezprzewodowych słuchawek stereo: ZeBuds Lite, Premium i Pro. Pierwsza generacja ZeBuds została wprowadzona na rynek na początku tego roku – nowy i powiększony asortyment ZeBuds ma 3 podkolekcje, z których każda oferuje 6 kolorów słuchawek i pasującą obudowę USB-C. Każda linia ma unikalny aspekt:

  • ZeBuds Lite – bezprzewodowe słuchawki douszne z matowym etui ładującym o wyglądzie eleganckiej zapalniczki. Sugerowana cena to 59,90 euro. W sprzedaży pojawią się we wrześniu 2019 r.
  • ZeBuds Premium – mają ten sam rozmiar i kształt co ZeBuds Lite, ale „zapakowane” są w eleganckie aluminiowe  opakowanie z ładowarką. Ich cena to 79,90 euro. Dostępne będą od października 2019 r.
  • ZeBuds Pro – mają szklaną obudowę z certyfikatem Qi do ładowania bezprzewodowego, której kształt został zainspirowany tradycyjnym szwajcarskim zegarkiem kieszonkowym. Za to akcesorium trzeba zapłacić 99,90 euro. W sprzedaży będą od listopada 2019 r.

Nowye ZeBudsy mogą pochwalić się wydłużonym czasem odtwarzania – do 16 godzin – i współpracują z aplikacją MyKronoz. Dysponują modułem Bluetooth 5.0 do zdalnego zarządzania muzyką, połączeniami i poleceniami głosowymi.

Oprócz ZeBuds, MyKronoz oferuje bogatą ofertę smartwatchów, opasek fitnessowych i głośników, na przykład inteligentny zegarek  ZeRound 3 Lite, zaprojektowany do aktywnego stylu życia (79,90 euro) czy ZeRound3, prawdziwie stylowy podłączony smartwatch z wyświetlaczem AMOLED (99,90 euro).

źródło: materiał własny, informacja prasowa
czytane: 1482

BluetoothIFAIFA 2019MyKronozpremierasłuchawkisłuchawki bezprzewodowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top