Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Brawo Samsung – dezynfekcja smartfonów, niezależnie od marki

11.03.2020

Brawo Samsung – dezynfekcja smartfonów, niezależnie od marki

10 minut – tyle zajmuje pozbycie się nawet 99,99% drobnoustrojów, które w trakcie normalnego użytkowania osadzają się na smartfonach. Specjalne urządzenia do dezynfekcji wykorzystujące promienie UV-C dostępne są w wybranych salonach Samsung Brand Store oraz autoryzowanych punktach serwisowych Samsung. Mogą z nich bezpłatnie skorzystać użytkownicy dowolnej marki smartfonów!

Wzrost liczby zachorowań na koronawirusa spowodował, że wiele osób zaczęło bardziej dbać o higienę, o czym świadczy wykupywane na potęgę mydło i żele antybakteryjne. A przecież nie chodzi tylko o dbanie o higienę ciała – smartfony to jedne z najczęściej używanych urządzeń, a na ich obudowach osadzają się różne substancje i bakterie. Podobno jest na nim 18 razy więcej szkodliwych bakterii niż w publicznej toalecie. Zwykłe, domowe metody czyszczenia smartfonów nie dają pewności, że wszystkie zanieczyszczenia i drobnoustroje zostaną usunięte. Dlatego Samsung zaoferował skuteczniejsze rozwiązanie – dezynfekcję promieniami UV-C, które stosowane są również w szpitalach. I to dla wszystkich osób, niezależnie od tego, czy mają urządzenia z logo Samsunga, czy konkurencji.

Cały proces trwa zaledwie 10 minut – wystarczy włożyć smartfon do urządzenia dezynfekującego. Technika dezynfekcji promieniami UV-C pozwala oddziaływać na całą powierzchnię urządzenia, zabijając w ten sposób aż 99,99% drobnoustrojów. Konsumenci mogą z niej skorzystać bezpłatnie odwiedzając wybrane salony Samsung Brand Store oraz autoryzowane punkty serwisowe Samsung.

źródło: Samsung
czytane: 2441

Samsungsmartfonywirusy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top