Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Co nowego w App Gallery? Niesprzętowe nowości Huawei – mBank i bezpłatna AutoMapa

08.05.2020

Co nowego w App Gallery? Niesprzętowe nowości Huawei – mBank i bezpłatna AutoMapa

Wczorajsza konferencja online Huawei zaowocowała masą ofert dotyczących smartfonów, laptopów i tabletów, a nie obyło się też bez promocji w autorskim sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery. Przede wszystkim ogłoszono współpracę z mBankiem, którego aplikacja będzie pierwszą polską aplikacją bankową w AppGallery.  Ale to nie wszystkie nowości.

Trzeba przyznać,że Huawei, ograniczony amerykańskimi sankcjami, naprawdę robi dużo, by promować i rozwijać Huawei Mobile Services oraz swój autorski sklep AppGallery. Zachęca nie tylko powiększającym się zasobem aplikacji, ale również promocjami, których próżno szukać w innych sklepach.

mBank  w Huawei AppGallery

Aplikacja mBanku będzie pierwszą polską aplikacją bankową, która znajdzie się w Huawei AppGallery, autorskim sklepie z aplikacjami Huawei. Rozpoczęły się prace nad wprowadzeniem aplikacji mBank do Huawei AppGallery, w ciagu kilku najbliższych miesięcy będzie ona dostępna dla naszych użytkowników korzystających zarówno z urządzeń opartych na Google Mobile Services, jak i Huawei Mobile Services.

Aplikacja mBanku będzie pierwszą polską aplikacją bankową w sklepie Huawei AppGallery, w którym w tej chwili znajduje się już ponad 900 polskich aplikacji. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 390 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

AutoMapa bez opłat na smartfonach Huawei opartych o HMS

AutoMapa to jedna z najbardziej lubianych nawigacji dostępnych na polskim rynku, z autorskimi, najdokładniejszymi mapami Polski, ochroną danych użytkowników oraz komunikatorem AutoCB. Aby skorzystać z bezterminowej, bezpłatnej oferty dedykowanej określonym modelom smartfonów Huawei, wystarczy pobrać aplikację AutoMapa ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Oferta dotyczy smartfonów z flagowych serii Mate i P, konkretnie modeli Mate 30 Pro, P40 Pro, P40, P40 lite i P40 lite E, a także wprowadzonych właśnie do sprzedaży nowych smartfonów z serii Y, tj. Y6p i Y5p.

Aplikacja AutoMapa jest w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services, co oznacza, że użytkownicy smartfonów i tabletów opartych na HMS mogą w pełni korzystać z wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację.

źródło:
czytane: 2178

aplikacjeHuaweimapanawigacjasklep

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top