Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Cyclo Discover – rowerowe nawigacje od Mio

24.06.2020

Cyclo Discover – rowerowe nawigacje od Mio

W Polsce rozwija się moda na przemieszczanie się na rowerach. Na rowerach jeździmy do pracy, na zakupy i relaksujemy się w weekendy (bikepacking). Dla osób, dla których jazda na rowerze jest coraz ważniejszym elementem życia, firma Mio przygotowała serię dedykowanych nawigacji rowerowych Mio Cyclo Discover.

Firma Mio stworzyła serię nawigacji rowerowych Discover, dedykowanej wszystkim miłośnikom  turystyki rowerowej, bikepackingu oraz hikkingu. Dzięki nim użytkownicy zaplanują, zarchiwizują i udostępnią trasę dla przyjaciół oraz mogą skorzystać z preinstalowanych map całej Europy. Dodatkowo seria jest w pełni zsynchronizowana z najpopularniejszymi aplikacjami dedykowanymi turystyce rowerowej – Komoot i RoteYou.

W serii Discover można samemu wgrywać posiadane mapy i trasy. Jest to możliwe dzięki obsłudze przez urządzenie plików GPX oraz aplikacji Mio Share. W wyższych modelach producent zadbał, by  urządzenie łączyło się  bezprzewodowo i wyposażył je w WiFi oraz Bluetooth. W lipcu w ramach serii Cyclo Discover firma Mio zaprezentuje dwa modele Mio Cyclo Discover oraz Mio Cyclo Discover Plus.

 

Mio Cyclo Discover

Nawigacja Mio Cyclo Discover to niewielkie, wodoodporne urządzenie z 3,5-calowym, kolorowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320×480 pikseli.  Bateria urządzenia pozwala na pracę przez niemal 10 godzin. Cyclo Discover ma wbudowaną bazę punktów POI, lokalizacji oraz możliwość personalizacji ekranu. Mio Discover można znaleźć u partnerów handlowych w cenie 1049 złotych.

 

Mio Cyclo Discover Plus

Kolejnym urządzeniem z rodziny Cyclo Discover jest Mio Cyclo Discover Plus. Jest to rozbudowana wersja modelu Cyclo Discover. Charakteryzuje się większym, 4-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 360×600 pikseli. Bateria tego akcesorium pozwala na pracę nawet do 15 godzin. Nawigacja ma system informacji o utrudnieniach na drodze, przekaże też informacje o tym, na jakiej wysokości nad poziomem morza użytkownik się znajduje. Dzięki modułowi Bluetooth poinformuje o przychodzących połączeniach, wiadomościach SMS czy komunikatów. Natomiast wbudowany moduł WiFi zagwarantuje bezproblemowe przeglądanie i planowanie swoich tras za pomocą tabletu czy komputera. Mio Discover Plus jest dostępny w cenie 1499 złotych.

 

Oto porównanie obydwu oferowanych przez Mio modeli:

źródło: informacja prasowa Mio
czytane: 2477

Mio

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top