Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Dwie promocje marki HAMMER – z gratisami

11.03.2021

Dwie promocje marki HAMMER – z gratisami

HAMMER przygotował dwie nowe promocje, powiązane z gratisami przy zakupie określonych urządzeń producenta. Pierwsza to „Bateria zewnętrzna w prezencie”, a druga „Zyskaj na czasie”. Można w nich zyskać zewnętrzną baterię z funkcją powerbank do modelu HAMMER Explorer/Explorer PRO czy wzmocniony smartwatch – HAMMER Watch. Oto szczegóły:

 

Dodaj sobie mocy – promocja „Bateria zewnętrzna w prezencie” 

Bateria zewnętrzna HAMMER z funkcją powerbank wyróżnia się odpornością na wodę i pył zgodną z certyfikatem IP68. Dedykowana jest do modeli HAMMER Explorer oraz Explorer PRO i ma pojemność 5000 mAh. Niemal dwukrotnie wydłuża działanie smartfona na jednym ładowaniu. Instaluje się ją za pomocą wbudowanych magnesów i/lub do bardziej wymagającego użytku – na śruby. Bateria jest bezpieczna i idealnie nadaje się na długie wyjazdy. Za jej pomocą można ładować także inne urządzenia elektroniczne.
W promocji „Bateria zewnętrzna w prezencie” można ją otrzymać gratis i oszczędzić niemal 170 zł. Wystarczy kupić HAMMERA Explorer do 31 marca 2021 w sklepie internetowym producenta, a następnie wejść na stronę promocji i wypełnić formularz (do 15 kwietnia 2021 r.).

Regulamin i szczegóły na stronie dedykowanej promocji.

 

Mierz wysoko. “Zyskaj na czasie” i zgarnij HAMMER Watch

HAMMER Watch to smart zegarek dla aktywnych. Jest wzmocnionym smartwatchem z GPS, wyposażonym w dotykowy, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, czujnik do pomiaru tętna z nadgarstka oraz pulsoksymetr (saturacja). Zapewnia wsparcie dla 8 rodzajów aktywności. Ponadto, HAMMER Watch oferuje też wgląd do prognozy pogody i poziomu naładowania baterii. Wbudowana bateria o pojemności 440 mAh oferuje działanie do 40 dni w trybie czuwania lub do 10 dni podczas zwykłego użytkowania (bez GPS), albo do 10 godzin w trybie treningu (GPS+pomiar tętna).
W ramach promocji „Zyskaj na czasie”, można ten zegarek otrzymać gratis – to oznacza oszczędność niemal 350 zł. Wystarczy kupić HAMMERA Explorer PRO lub HAMMERA Blade 3 do 31 marca 2021 w sklepie www.sklep.mptech.eu (lub u partnerów handlowych), a następnie wejść na stronę promocji i wypełnić formularz (do 15 kwietnia 2021 r.).


Regulamin i szczegóły na stronie dedykowanej promocji.

 

źródło: HAMMER
czytane: 636

gratisHammermPTechpromocjasklepsmartfonsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top