Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Fantastic Four – jakie produkty ozłoci Caviar w 2021 roku?

01.01.2021

Fantastic Four – jakie produkty ozłoci Caviar w 2021 roku?

Caviar, czyli rosyjska firma zajmujący się modyfikacją elektroniki, zaprezentowała luksusowe produkty, które znajdą się w sprzedaży w 2021 roku. Najbardziej efektownie wygląda luksusowa, ozłocona konsola – ale to nie wszystkie nowości. W sumie w ofercie znajdą się cztery nowe produkty – Sony PlayStation 5, Samsung Galaxy S21 Ultra, Airpods Max i spersonalizowane sneakersy Nike Air Jordan. Wszystkie będą w całości lub częściowo wykonane z czystego złota. Złotą kolekcję akcesoriów nazwano Fantastic Four – Fantastyczną Czwórką. To cztery nowe produkty, wydane w limitowanych edycjach, większość z nich w jednym egzemplarzu.

Pierwszym nowym produktem 2021 roku jest złoty egzemplarz Sony PlayStation 5, złożony go z 8 arkuszy złota. Łączna waga złota w konsoli wyniesie około 20 kg, łącznie ponad 30 kg metalu szlachetnego zostanie wydane na produkcję gadżetu, nie licząc gamepadów. Gamepady będą miały również złote wstawki i będą pokryte skórą krokodyla. Cena tego cacka nie została jednak ujawniona.

Kolejny model to luksusowa wersja słuchawek Apple Airpods Max. Akcesorium będzie wykonane ze złota 750 i skóry krokodyla. Słuchawki będą dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym. Cena luksusowej wersji Airpods Max to 108 000 dolarów.

Kolejna ekskluzywna propozycja dotyczy serii smartfonów Samsung Galaxy S21. Tutaj etui zostanie wykonane z ultra mocnej czarnej powłoki PVD i będzie korzystnie kontrastować z elementami dekoracyjnymi z lśniącego litego złota i wolumetrycznymi liniami tworzącymi liczbę 21. Tak zmodyfikowany Samsung S21 Ultra będzie kosztował 77 230 dolarów.

W przyszłym roku zostaną również zaprezentowane legendarne, spersonalizowane złote sneakersy Nike Air Jordan . To niecodzienny model buta ze wstawkami z litego złota i rozproszeniem 68 diamentów. Cena tych modeli zaczyna się od 15 380 dolarów.

Produkty można zamówić na stronie https://caviar.global/announcement-of-2021-en/

źródło: Caviar
czytane: 930

caviarplaystation 5produkty luksusowe

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top