Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » GameCenter – Huawei prezentuje platformę dla graczy

08.08.2020

GameCenter – Huawei prezentuje platformę dla graczy

Huawei GameCenter to najnowsza aplikacja dostępna dla użytkowników smartfonów i tabletów marki w Polsce oraz w 33 krajach na całym świecie. Jest to platforma opracowana z myślą o społecznościach osób grających w gry na urządzeniach mobilnych, która oferuje dostęp do najlepszych aplikacji oraz dedykowanych bonusów i promocji.

GameCenter to platforma w postaci aplikacji, poprzez którą użytkownicy smartfonów oraz tabletów Huawei mogą pobierać gry, a także zamawiać tytuły w przedsprzedaży. Pośród gier dostępnych w GameCenter użytkownicy znajdą między innymi World of Tanks Blitz, Garena Free Fire, Marvel Strike Force, AFK Arena, Lords Mobile czy Guns of Glory. Wszystkie gry instalowane przez użytkownika poprzez GameCenter są pobierane bezpośrednio z oficjalnego sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery.

Mnogość tytułów to nie wszystko, z debiutem platformy Huawei GameCenter związane są też ekskluzywne pakiety gier oraz dedykowane prezenty i rabaty. Aktualnie, za pośrednictwem GameCenter, gracze mogą odebrać między innymi prezent o wartości 110 euro do gry AFK Arena oraz pakiet powitalny o wartości 50 euro do gry Lords Mobile, a także skorzystać z oferty 25 procent zwrotu za zakupy w grze Guns of Glory. W przyszłych aktualizacjach nacisk położony zostanie równiez na rozwój społecznościowego charakteru serwisu.

 

źródło: Huawei
czytane: 1199

App GallerygryHuaweiplatformapremieraprezenty

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top