Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Garmin Enduro – stworzony z myślą o sportach wytrzymałościowych

17.02.2021

Garmin Enduro – stworzony z myślą o sportach wytrzymałościowych

Smartwatch dla sportowców wytrzymałościowych, wyposażony w GPS oraz szkiełko Power Glass, umożliwiające ładowanie energią słoneczną, które wydłuża czas pracy baterii. Garmin Enduro to akcesorium, które oprócz zaawansowanych funkcji treningowych oferuje żywotność baterii mierzoną w tygodniach, a wszystko to w lekkiej i solidnej obudowie.

Enduro stworzony został z myślą o sportach wytrzymałościowych. Ma nowy, nylonowy pasek UltraFit oraz opcjonalny tytanowy bezel z powłoką DLC. Personalizowane ustawienia pozwalają sportowcom dostosować funkcje tak, aby osiągnąć najdłuższy dotychczas czas pracy baterii w zegarkach Garmin – wynosi ona do 65 dni w trybie smartwatcha z ładowaniem solarnym, do 80 godzin w trybie GPS i do 1 roku w trybie oszczędzania baterii.

Enduro ma kilka nowych narzędzi treningowych, które przydadzą się podczas wysiłku w wymagającym terenie. Oferuje również całodobowe monitorowanie zdrowia i kondycji, na które składa się m.in. nadgarstkowy pomiar tętna, czujnik Pulse Ox, który umożliwia oszacowanie aklimatyzacji wysokościowej oraz zaawansowane monitorowanie snu.

Funkcje nawigacyjne w Enduro zostały oparte o łączność z wieloma systemami nawigacji satelitarnej, co umożliwia dokładne śledzenie pozycji w warunkach, w których dane z GPS nie wystarczą. Dodatkowo, zegarek ma wbudowane czujniki ABC – wysokościomierz, barometr i 3-osiowy kompas elektroniczny, które ułatwiają orientację w terenie. Po sparowaniu z komunikatorem satelitarnym Garmin inReach Mini użytkownicy mogą wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe bezpośrednio z zegarka oraz na bieżąco udostępniać swoją lokalizację, nawet podczas startów i treningów w miejscach, które są poza zasięgiem sieci komórkowej. InReach Mini umożliwia także nadanie interaktywnego sygnału SOS. Enduro dostępny jest w dwóch wariantach w cenach od 799.99€ do 899.99€.

źródło: Garmin
czytane: 769

dla sportowcówgarminsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top