Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Garmin Instinct Esports edition – smartwatch dla graczy

24.10.2020

Garmin Instinct Esports edition – smartwatch dla graczy

Garmin zaprezentował Instinct Esports edition – smartwatch stworzony z myślą o graczach. To zegarek z zaawansowanymi pomiarami fizjologicznymi, znanymi od lat z produktów marki. Nowy tryb esportowy wraz ze specjalną funkcją STR3AMUP! umożliwia dodanie do streamu z gry dodatkowych nakładek wyświetlających tętno, stres lub poziom zmęczenia zawodnika.

Profesjonalni sportowcy z całego świata korzystają z produktów Garmin do monitorowania parametrów fizjologicznych w celu poprawy wyników. Dzięki Instinct Esports Edition gamerzy mogą wykorzystać tę samą technologię, aby sprawdzać, jak ich organizm reaguje na wyzwania podczas intensywnej gry. Smartwatch Instinct Esports Edition został stworzony zgodnie z militarnym standardem (MIL-STD 810). Umożliwia do 80 godzin pracy w trybie e-sport i do 14 dni pracy na jednym ładowaniu baterii w trybie zegarka. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem, Instinct wyświetla inteligentne powiadomienia, takie jak e-maile, SMS-y i alerty, na nadgarstku, dzięki czemu użytkownicy mogą pozostać na bieżąco zarówno podczas gry, jak i na treningu.

STR3AMUP! – streaming danych biometrycznych

Podczas używania aktywności e-sportowej, gracze mogą korzystać ze STR3AMUP! – nowego narzędzia do streamingu tętna, poziomu stresu i Body Battery oraz osadzania tych danych w materiałach wideo za pomocą dostosowywalnych nakładek. Wyświetlanie tych wskaźników umożliwia graczom kontakt z publicznością i lepszą prezentację – w czasie rzeczywistym – fizycznych i psychicznych wymagań rywalizacji. Dzięki temu fani mogą być jeszcze bliżej swoich ulubionych zawodników.
Pomiar danych biometrycznych

Instinct Esports Edition zapewnia szereg cennych funkcji analizy parametrów fizjologicznych, dzięki czemu gracze mogą dowiedzieć się, jak ich organizm reaguje na wymagającą rywalizację. To między innymi:

  • Pomiar tętna na nadgarstku – wskazuje tętna wraz z alertami, jeśli tętno użytkownika pozostaje zbyt wysokie lub zbyt niskie w stanie spoczynku.
  • Zaawansowane monitorowanie snu – użytkownicy uzyskują pełny obraz tego, jak śpią z podziałem na fazy snu lekkiego, głębokiego i REM. Dzięki temu użytkownicy mogą analizować i modyfikować swój styl życia, by osiągnąć lepsze skupienie podczas gry.
  • Śledzenie stresu – korzystając z algorytmu badania zmienności tętna firmy Garmin, Instinct Esports Edition szacuje poziom stresu i daje pomocne wskazówki do oszczędzania zasobów psychicznych i fizycznych.
  • Monitor energii Body Battery – na podstawie danych dotyczących tętna, stresu i snu określa, rezerwy energii użytkownika, co pozwala lepsze rozplanowanie czasu na intensywny wysiłek i odpoczynek.
  • Ponad 30 aplikacji sportowych i zaawansowane pomiary treningowe – użytkownicy mogą ćwiczyć z gotowymi profilami aktywności. Dla tych, którzy chcą jeszcze dokładniej monitorować wydajność, opcjonalny pas piersiowy z czujnikiem tętna jest dostępny do zakupu osobno.

Garmin Instinct Esports Edition jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 299,99 euro.

źródło: Garmin
czytane: 729

gamingsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top