Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Garmin odświeża ekskluzywną linię zegarków MARQ Performance Edition

22.09.2020

Garmin odświeża ekskluzywną linię zegarków MARQ Performance Edition

Garmin uzupełnił swoją kolekcję smartwatchy po linię MARQ Performance Edition.  Ta odświeżona linia ekskluzywnych zegarków GPS obejmuje cztery modele: MARQ Driver oraz MARQ Aviator, które zyskały silikonowe paski, a modele MARQ Athlete i MARQ Adventurer oferowane są odpowiednio z pasem pomiaru tętna HRM Pro i czujnikiem temperatury tempe w zestawie.

MARQ Athlete Performance Edition (1700 euro)

Zegarek dla tych, którzy żyją pasją do sportu. Na tarczy zegarka umieszczone są wskazania dotyczące czasu niezbędnego do regeneracji oraz pułapu tlenowego, dostarczając tym samym szybkich informacji o postępach i aktualnej formie. Specjalistyczne zegarki z tej linii zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz wyposażone w wymienny silikonowy pasek z systemem QuickFit. Zegarek MARQ Athlete Performance Edition w zestawie posiada także pulsometr HRM Pro, który pozwala uzyskać jeszcze więcej danych treningowych i szlifować formę w oparciu o wskazania zaawansowanych danych fizjologicznych i dynamiki biegu.

MARQ Adventurer Performance Edition (1600 euro)

Smartwatch dla podróżujących, wyposażony w kompas z klasyczną żłobioną 46-milimetrową tarczą i kopertę ze szczotkowanego tytanu. Całości dopełnia pasek z gumy silikonowej w kolorze ember orange, który sprawia, że smartwatch pewnie trzyma się na przegubie dłoni. Urządzenie oferowane jest w zestawie z czujnikiem temperatury tempe, który bezprzewodowo przekazuje dane do zegarka.

MARQ Driver Performance Edition (2100 euro)

W tym modelu uwagę zwraca wysokiej jakości pasek z gumy silikonowej w kolorze plasma red z systemem QuickFit, a także ramka powleczona węglową powłoką DLC z elementami ceramicznymi. Dodatkowo w pamięci zegarka zapisano mapy 250 torów wyścigowych z całego świata. Dzięki temu może on mierzyć czasy odcinków i okrążeń, wskazywać aktualny czas delta oraz mierzyć czas na torze, pomagając kierowcom osiągać coraz lepsze rezultaty. Funkcja timera na torze pozwala użytkownikowi zapisywać czasy przejazdów samochodów i wyliczać ich średnią prędkość.

MARQ Aviator Performance Edition (1600 euro)

Smartwatch utrzymany jest w klasycznych monochromatycznych kolorach, posiada 24-godzinną, polerowaną na błysk ramkę oraz wskazania dwóch dodatkowych stref czasowych, co jest niezwykle przydatne w trakcie intensywnych podróży. Model, który zwraca uwagę precyzyjnie dopasowanym silikonowym paskiem. Zegarek wygodnie leży na nadgarstku zarówno podczas czynności wykonywanych w czasie lotu, jak i poza kokpitem samolotu, gdy w codziennych sytuacjach niezbędny jest elegancki wygląd.

Po połączeniu zegarka z komunikatorem satelitarnym Garmin inReach (wymaga odrębnej subskrypcji), użytkownicy zegarków MARQ mogą otrzymywać na swoich urządzeniach wiadomości drogą satelitarną. Niezależnie więc na jaką przygodę wyruszysz, inReach zapewnia komfort psychiczny, dwustronną komunikację tekstową, lokalizowanie pozycji oraz niezbędne funkcje umożliwiające wezwanie pomocy.

źródło: Garmin
czytane: 2083

garminjazdapodróżesmartwatchsmartwatchesportzegarki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top