Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Genius HS-M270 – słuchawki odporne na pot

16.10.2015

Genius HS-M270 – słuchawki odporne na pot

Firma Genius wprowadziła do sprzedaży nowy model słuchawek dla aktywnych. HS-M270 powinny zainteresować zarówno okazjonalnych biegaczy, jak i osoby, które o treningach myślą profesjonalnie.

Ergonomiczna konstrukcja modelu Genius HS-M270 powinna dopasować się do ucha i zapewnić wygodę użytkowania. Silikonowe wkładki o różnych rozmiarach mają zapobiec wysunięciu się słuchawek z uszu, nawet podczas bardzo intensywnego treningu.

Przewód słuchawkowy ma długość 1,2 m. Zamontowany na nim pilot z mikrofonem pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych i kontrolę odtwarzania muzyki. Jedno naciśnięcie rozpoczyna i kończy połączenie, dwa kliknięcia włączają kolejny utwór, trzy cofają do poprzednio słuchanej piosenki. Słuchawki zostały wyposażone w 10-milimetrowe przetworniki. Pasmo przenoszenia modelu Genius HS-M270 mieści się w przedziale 20 Hz – 20 kHz. Czułość wynosi 92dB ±3dB, a impedancja 16 Ohm. Do każdego zestawu dołączane są silikonowe nakładki w trzech rozmiarach (10, 12 i 13 mm) oraz eleganckie, czarne etui. Ważący 20 gramów komplet jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, fioletowym, zielonym, białym i czarnym.

Słuchawki Genius HS-M270 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 47 zł.

Genius HS M270

źródło: Genius
czytane: 2347

Fitnesssłuchawki

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Genius HS-M270 – słuchawki odporne na pot”

  1. Jan pisze:

    Fajny pomysł i przystępna cena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top