Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Gloo – niecodzienna ładowarka MyKronoz z Kickstartera

25.07.2018

Gloo – niecodzienna ładowarka MyKronoz z Kickstartera

Na dość nietypowy pomysł wpadł zespół odpowiedzialny za markę MyKronoz, znaną m. in. z hybrydowych smartwatchy ZeTime. Ich najnowsze dziecko to nietypowa ładowarka. Nietypowa, bo połączona z… lampą.

Pomysł pojawił się wraz z nową marką: Deconnect. Jej pierwszy produkt to Gloo, czyli urządzenie stanowiące hybrydę między ładowarką USB, powerbankiem, ładowarką QI i designerską lampą. Brzmi rzeczywiście dziwnie, ale prezentuje się ciekawie.

Gloo Regular oraz Gloo Mini przypominają lampę w kształcie butelki. Ich mlecznobiałe powierzchnie skrywają jednak elektronikę, z systemem ładowania bezprzewodowego QI oraz pojemnymi powerbankami. Do tego urządzenia mają wbudowane podświetlenie LED RGB, którego kolorystyką można zarządzać za pomocą aplikacji na telefon.

Urządzenie ładuje się za pomocą specjalnej podstawki korzystającej z ładowania bezprzewodowego QI. Po naładowaniu Gloo może pełnić rolę stacji ładującej, tak przewodowo, jak i bez kabli. W tym pierwszym przypadku wykorzystuje dwa porty USB, co pozwala podłączyć dowolny telefon czy inne urządzenie nie korzystające z QI. Zaślepka dla portów jest jednocześnie podstawką dla smartfonu.

Gloo, według jego twórców, ma być rozwiązaniem dla estetycznych wnętrz, gdzie zwykła ładowarka nie będzie prezentowała się dobrze. Urządzenie, podobnie jak wcześniej smartwatche hybrydowe MyKronoz ZeTime, zostanie sfinansowane z kampanii na Kickstarterze. Na razie nie wiadomo, czy trafi do sprzedaży i w jakiej cenie – ale przyznacie, że pomysł jest ciekawy…

źródło: MyKronoz
czytane: 3633

ładowarkaMyKronozpowerbankQizasilaczzasilanie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top