Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Goodram i więcej pamięci na Walentynki

21.01.2021

Goodram i więcej pamięci na Walentynki

GOODRAM, polski producent pamięci komputerowych oraz flash, zaprezentował limitowane wersje pamięci USB, przygotowane na Walentynki. To UUN VALENTINE oraz UME VALENTINE, produkty z okolicznościowym nadrukiem i dedykowanym opakowaniem. Są to w rzeczywistości flagowe produkty marki – UUN2 oraz UME2 – jednak w wersji przygotowanej specjalnie na potrzeby święta zakochanych.

UUN VALENTINE to pendrive, który charakteryzuje się niewielkim rozmiarem. Bazuje na technologii Chip-On-Board, zamkniętej w stalowej obudowie. Konstrukcja obudowy pozwala na przypięcie pendrive’a do kluczy lub breloka, a brak zatyczki zaś jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, obawiających się o ruchome elementy gadżetów, które łatwo zgubić. Z kolei UME VALENTINE to trzecia odsłona bardzo popularnej serii UME (UME oraz UME Eco Friendly).  Model wyróżnia biała obudowa z wyraźnym, walentynkowym nadrukiem, a zatyczka z antypoślizgowym wzorem ułatwia otwieranie złącza.

Obie pamięci USB będą dostępne na półkach sklepowych i wirtualnych w najpopularniejszych sieciach ze sprzętem elektronicznym już na koniec stycznia. Pamięci dostępne będą w pojemnościach 16GB oraz 32GB i, tak jak pozostałe USB marki GOODRAM, objęte będą dożywotnią gwarancją producenta.

źródło: GOODRAM
czytane: 692

goodramwalentynki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top