Quantcast

adplus-dvertising

24.09.2021

Grand Mobile Photo – Samsung zaprasza do konkursu fotograficznego

Samsung zaprasza do udziału w konkursie Grand Mobile Photo. Prace można zgłaszać w jednej z piętnastu kategorii, w tym kategorii Samsung Galaxy Technology. Zdjęcia można nadsyłać do 30 września 2021 r. a łączna pula nagród w konkursie wynosi 12 500 euro.

W ramach partnerstwa w konkursie Grand Mobile Photo, Samsung zachęca zarówno amatorów jak i profesjonalnych fotografów do zgłaszania swoich zdjęć wykonanych smartfonem lub tabletem w jednej z piętnastu kategorii konkursowych.

 

Jak wziąć udział w konkursie Grand Mobile Photo?

Wystarczy zgłosić swoje zdjęcie wykonane w okresie między 1 października 2020 roku a 30 września 2021 roku przy użyciu smartfonu lub tabletu. Prace można zgłaszać w czternastu kategoriach pojedynczych:  Animals; Architecture, Design & Arts; Food, Fashion & Beauty; Lifestyle; Micro; Minimal; Nature, Landscape & Environment; People; Photojournalism; Portraits, Self-portraits; Street photo; Samsung Galaxy Technology; Travel, Sport & Adventures) i kategorii fotoreportaż (maksymalnie 6 zdjęć).

Więcej informacji o kategoriach można znaleźć na stronie https://grandmobilephoto.pl/categories/

Zdjęcia można nadsyłać za pośrednictwem strony konkursowej. Lista zdjęć zakwalifikowanych do finału zostanie ogłoszona w październiku 2021 roku. Spośród wszystkich nadesłanych fotografii jury wybierze pracę, która zdobędzie Grand Prix – jego autor otrzyma nagrodę główną w wysokości 3000 euro. Zwycięzcy we wszystkich pozostałych kategoriach otrzymają nagrody w wysokości 500 euro. Wszystkie zgłoszone zdjęcia biorą udział w walce o Nagrodę Internautów w wysokości 2000 euro. Głosować można na stronie: https://voting.grandmobilephoto.com/?lang=pl

 

Kategoria Samsung Galaxy Technology

Do 23 września 2021 r. prace w kategorii Samsung Galaxy Technology można zgłaszać bez ponoszenia dodatkowych opłat bezpośrednio na stronie: https://www.press.pl/grandmobilephoto#application-box. Zdjęcie, które zwycięży w głosowaniu internautów, trafi do finału konkursu w kategorii Samsung Galaxy Technology, a jego autorka lub autor weźmie udział w walce o nagrodę Grand Prix i Nagrodę Internautów.

źródło: Samsung
czytane: 153

Grand Mobile PhotokonkusSamsung

Komentarze

top