Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Grudniowe i świąteczne nowości w Huawei AppGallery

05.12.2020

Grudniowe i świąteczne nowości w Huawei AppGallery

Huawei dynamicznie rozwija ofertę własnego sklepu z aplikacjami – daleko mu jeszcze do sklepu Google’a, ale przynajmniej producent wciąż stara się spełnić oczekiwania użytkowników – zwłaszcza tych, którzy korzystają ze smartfonów pozbawionych usług GMS. Do Huawei AppGallery trafiła aplikacja do monitorowania przesyłek, dwie aplikacje bankowe oraz coś dla najmłodszych. Dodatkowo ruszyła świąteczna akcja promocyjne – Świąteczne Odliczanie. Zacznijmy właśnie od niej.

Świąteczne odliczanie – vouchery i nagrody

Świąteczne Odliczanie polega na pobieraniu aplikacji z AppGallery i odkrywaniu kolejnych okienek w kalendarzu świątecznym. W tej zabawie można zdobyć dwa rodzaje nagród. Pierwsza to  vouchery w aplikacjach, a druga to szereg nagród, w tym karty podarunkowe do Allegro, drony lub laptopy Huawei – do zdobycia w zamian za kolekcję odpowiedniej liczby „kroków”. Akcja potrwa do 24 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

 Jak zdobyć voucher lub atrakcyjną nagrodę główną?

Aby wziąć udział w Świątecznym Odliczaniu, należy zalogować się do AppGallery za pomocą ID Huawei i wystarczy wejść w baner promocyjny znajdujący się na stronie głównej. Codziennie trzeba pobrać 3 wybrane aplikacje, co spowoduje odblokowanie odpowiedniego okienka w kalendarzu świątecznym. Codziennie w okienku znajduje się inna nagroda niespodzianka – mogą to być kupony do aplikacji lub „kroki”.

Kupony obejmują takie gratisy jak:

– 6-miesięczny dostęp do aplikacji TIDAL;
– 2 miesiące darmowego korzystania z serwisu FilmBox w aplikacji Huawei Filmy;
– kupony o wartości 10 zł na przejazdy w aplikacji Bolt;
– 60 dni bezpłatnego, nielimitowanego dostępu do Kolekcji w aplikacji Audioteka;
– 3-miesięczna, darmowa subskrypcja (pakiet Starter PLUS) w aplikacji WP Pilot;
– 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus.

„Kroki” to wirtualne elementy, które – po zebraniu odpowiedniej ich liczby – można wymienić na jedną z nagród. 7 kroków daje możliwość zdobycia karty podarunkowej o wartości 100 zł do wykorzystania w Allegro, na zdobywcę 8 kroków czeka dron DJI Mini2, a nagrodą za 9 kroków jest multimedialny laptop Huawei MateBook X. Liczba nagród jest ograniczona i obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, dlatego po zebraniu odpowiedniej liczby kroków należy niezwłocznie wypełnić formularz znajdujący się na stronie w AppGallery – uprawnia on do ubiegania się o jedną, wybraną nagrodę. Szczegóły akcji i regulamin znajdują się na stronie pod linkiem.


 

InPost Mobile

InPost Mobile to aplikacja do monitorowania przesyłek, która może bardzo przydać się przed Świętami – w końcu większość zamawia prezenty przez internet i odbiera je właśnie w paczkomatach lub poprzez kurierów. Aplikacja umożliwia bezdotykowy odbiór paczek z Paczkomatów i została w pełni zintegrowana z Huawei Mobile Services. Do tej pory aplikacja była dostępna jedynie dla starszych urządzeń Huawei opartych o GMS. Nowa wersja aplikacji zawiera także najnowszą funkcjonalność – możliwość nadania przesyłki bezetykietowo z poziomu aplikacji.

InPost Mobile to narzędzie dające dostęp do wszystkich niezbędnych informacji o przesyłce. Aplikacja powiadamia użytkownika o zmianie statusu paczki, przypomina o terminie jej odbioru, pozwala też dokonać płatności za pobraniem. Co więcej, umożliwia wyjęcie paczki z paczkomatu bez konieczności używania klawiatury, co jest atutem w warunkach wzmożonego rygoru sanitarnego i pozwala ominąć ewentualną kolejkę – wystarczy wybrać opcję „otwórz skrytkę zdalnie” stojąc przed paczkomatem.  Aplikacja InPost Mobile zawiera wbudowane mapy, dzięki którym użytkownik może szybko znaleźć dogodnie położony Paczkomat lub Punkt Odbioru.


 

Getin Mobile i Noble Mobile

Do AppGallery trafiły dwie aplikacje bankowe –  są już dostępne dla użytkowników starszych urządzeń Huawei opartych o GMS, a docelowo zostaną zintegrowane z Huawei Mobile Services. Dzięki pełnej integracji aplikacje staną się dostępne dla użytkowników najnowszych urządzeń w portfolio marki, takich jak najnowsze smartfony z serii Mate 40, w tym Mate 40 Pro, telefony z serii P40 oraz Y – Y6p i Y5p, smartfony z serii Mate 30, a także innowacyjny, składany smartfon Mate Xs. O HMS oparte są także najnowsze tablety Huawei – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s i MatePad T8.

Aplikacje bankowości mobilnej Getin Noble mają wiele opcji przydatnych w codziennym bankowaniu, jak np. możliwość połączenia z infolinią jednym kliknięciem z poziomu aplikacji czy Sejf (usługa umożliwiająca dowolne blokowanie i odblokowywanie środków na rachunku). Dodatkowo, operacje wykonywane w bankowości internetowej można łatwo zatwierdzać mobilną autoryzacją w aplikacji, bez konieczności przepisywania kodów SMS.

W AppGallery znajduje się w sumie osiem aplikacji bankowych. Aplikacje mBanku, Pekao S.A., Pekao Kids, Idea Banku oraz Nest Banku mogą pobrać użytkownicy urządzeń Huawei z GMS, a aplikacja banku PKO BP jest dostępna również dla najnowszych smartfonów marki dzięki pełnej integracji z HMS.


 

LEGO DUPLO World

Lego dołączył do Huawei AppGallery z aplikacją LEGO DUPLO World, popularną aplikacją dla najmłodszych, pobraną już ponad 13 milionów razy na całym świecie. Aplikacja dostępna jest na wszystkie smartfony i tablety Huawei, zarówno na najnowsze urządzenia oparte o HMS, jak również na starsze modele działające w oparciu o GMS.

Aplikacja dedykowana jest dzieciom w wieku poniemowlęcym i przedszkolnym. Pobudza ich wyobraźnię i kreatywność, jednocześnie ucząc. W trakcie zabawy z aplikacją, najmłodsi mogą swobodnie badać i odkrywać różne światy, odgrywać różne role oraz budować za pomocą klocków 3D LEGO DUPLO.

źródło: Huawei
czytane: 996

aplikacjeApp GalleryHuaweipromocje

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top