Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » HAMMER Watch gratis przy zakupie smartfona Blade 3

11.12.2020

HAMMER Watch gratis przy zakupie smartfona Blade 3

HAMMER wystartował ze świetną promocją na swój wzmocniony smartwatch, który debiutuje jako prezent przy zakupie smartfona HAMMER Blade 3. Dopiero później pojawi się w niezależnej sprzedaży. Zestaw stanowi świetny pomysł na prezent świąteczny lub gift pack dla osoby, która szuka wzmocnionych i sprawdzonych rozwiązań wspierających swoją aktywność.

HAMMER watch jest  kompatybilny ze wszystkimi smartfonami działającymi pod kontrolą systemów Android (od wersji 4.4) oraz iOS (od wersji 8). Poza szybkim podglądem aktualnej godziny prezentuje powiadomienia o połączeniach i SMS-ach. Oferuje też liczne funkcje monitorowania aktywności fizycznej (8 różnych dyscyplin) i zdrowia, dlatego sprawdzi się zarówno w sporcie, w podróży, jak i na co dzień. Ma 1,3-calowy ekran i trzy tarcze do wyboru. Pozwala monitorować swoje treningi i aktywność w zakresie 8 różnych dyscyplin sportowych: chodzenie, bieganie, wspinanie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, badminton i koszykówka, informując o spalonych kaloriach czy przebytym dystansie. Jeszcze więcej zastosowań zegarka i dodatkowe informacje o treningach dostarczy aplikacja HAMMER Watch application. Dzięki niej jest też możliwość wgrania dodatkowych tarcz zegarka.

Przy pomocy smartwatcha można monitorować jakość snu, tętno (czujnik pomiaru z nadgarstka), ciśnienie i poziom nasycenia tlenem krwi (funkcja pulsoksymetru) w ciągu każdego momentu dnia. Opcjonalnie, z poziomu zegarka można też aktywować spust migawki aparatu fotograficznego smartfona. Wbudowana bateria 440 mAh oferuje działanie do 40 dni w trybie czuwania lub do 10 dni podczas zwykłego użytkowania (bez GPS) lub do 10 godzin w trybie treningu (GPS+pomiar tętna).HAMMER watch został wyceniony przez producenta na kwotę 349 zł.

W tej chwili HAMMER watch jest dostępny wyłącznie jako prezent dla Klientów, którzy kupią HAMMERA Blade 3 na sklepie internetowym producenta www.sklep.mptech.eu. Promocja trwa od 10 do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów (ilość zegarków w promocji jest ograniczona). Więcej o zestawie znajduje się na stronie: https://sklep.mptech.eu/tel000559.html.

 

 

źródło: HAMMER
czytane: 1182

Hammerhammer watchpromocjasmartwatchzestaw

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top