Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » HAMMER z radiem, myPhone z opaską – promocje na Dzień Babci i Dziadka

22.01.2021

HAMMER z radiem, myPhone z opaską – promocje na Dzień Babci i Dziadka

Marki myPhone i HAMMER od wielu lat są kojarzone ze sprawdzonymi telefonami i smartfonami oferowanymi w przystępnych cenach. W ramach uruchomionej właśnie promocji przy zakupie HAMMERA 5 Smart można otrzymać w prezencie radio turystyczne, natomiast przy zakupie modelu myPhone Now eSIM 4/64 GB) za złotówkę można dokupić opaskę do monitorowania aktywności.

HAMMER dla dziadka, radio dla babci

Inspiracją dla promocji stały się Dni Babci i Dziadka. W ramach akcji, która trwa do 29 stycznia br., po zakupie modelu HAMMER 5 Smart, Klienci mogą odebrać radio turystyczne gratis. Przypomnijmy, ze cena smartfonu to 329 złotych. Zestaw sprawdzi się zarówno dla dziadków, jak i dla innych użytkowników ceniących dobre, klasyczne rozwiązania. Promocja dedykowana jest Klientom sklepu internetowego mPTech, a także Klientom sklepów prowadzących aktywną sprzedaż modelu (partnerom producenta). Szczegóły i regulamin akcji dostępne są na dedykowanej stronie: www.myphone.pl/kup-hammer-dla-dziadka/

Nowy myPhone z fit opaską za 1 zł

Dla fanów marki myPhone i wszystkich szukających funkcjonalnego smartfona także trwa promocja. Taki jest myPhone Now eSIM. To 6-calowy smartfon z eSIM, który zachwyca modną stylistyką. Technologia eSIM oferuje m.in.: samodzielne, szybkie i zdalne wykupienie pakietu usług, wolność wyboru – możliwość skorzystania z ofert różnych operatorów z usługami dla eSIM, swobodne przełączanie się między utworzonymi profilami i możliwość korzystania z jednego numeru tel. na kilku urządzeniach jednocześnie. Aktualnie kosztuje 698 zł, jednak dokładając złotówkę można dodatkowo zgarnąć opaskę pozwalającą monitorować swoją aktywność. Mowa o smart bransoletce Forever ForeFit SB-130 TM, która w niezależnej sprzedaży kosztuje 69,00 zł. Więcej informacji o urządzeniu można znaleźć na stronie www.myphone.pl/product/myphone-now-esim/.

 

źródło: mPTech
czytane: 974

HammermPTechmyPhoneopaskapromocjaradio

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top