Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Honor Band 5 – opaska pełna kolorów

12.09.2019

Honor Band 5 – opaska pełna kolorów

Honor Band 5 to opaska, która zaoferuje wiele dobrego w niewielkiej cenie. Urządzenie wyposażone w kolorowy ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 0,95 cala, całodobowy monitoring tętna, wiele trybów sportowych oraz osiem spersonalizowanych tarcz. Band 5 niebawem będzie dostępny również w Polsce. Dostaliśmy swój egzemplarz do przetestowania – wkrótce poznacie naszą opinię o nowym gadżecie od Honora.

Aktywność  i wygląd

Opaska HONOR Band 5 jest wodoodporna – można z niej korzystać na głębokości do 50 metrów. Dodatkowo rejestruje liczbę ruchów, prędkość, dystans, interwały, spalone kalorie i wskaźnik efektywności pływania dla różnych stylów, co pomaga w śledzeniu postępów. Uwagę zwraca kolorowy wyświetlacz o przyjaznym interfejsie, który ma być czytelny nawet w świetle słonecznym. Jedno ładowanie zapewnia aż 14 dni standardowego użytkowania.

Zdrowie i sen

Tak jak i inne tego typu akcesoria opaska umożliwi śledzenie stanu zdrowia  – jest nawet specjalny alert, dzięki któremu wibruje i miga, aby ostrzegać o przekroczeniu ustalonych limitów. Dzięki technologii TruSleep zapewni szczegółową kontrolę jakości snu – automatycznie rejestruje fazy snu i monitoruje ich jakość, precyzyjnie identyfikuje sześć typowych zaburzeń snu i oferuje ponad 200 spersonalizowanych sugestii dotyczących poprawy jego jakości. W porównaniu z modelami poprzedniej generacji wydajność jest zwiększona o 96,3%.

Powiadomienia i łączność

Po sparowaniu ze smartfonem najnowszy model opaski informuje również o połączeniach przychodzących, SMS-ach, e-mailach i powiadomieniach SNS. Funkcja zdalnego sterowania umożliwia robienie zdjęć smartfonem za pomocą jednego kliknięcia. Gdy Bluetooth jest włączony, użytkownicy mogą nawet zlokalizować sparowany smartfon za pomocą funkcji „Znajdź telefon”.

źródło: informacja prasowa
czytane: 2091

FitnessHonoropaskasmartband

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top