Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Huawei intensywnie nęci programistów – globalny konkurs dla twórców aplikacji

12.06.2021

Huawei intensywnie nęci programistów – globalny konkurs dla twórców aplikacji

Firma Huawei ogłosiła rozpoczęcie rejestracji do kolejnej, globalnej edycji konkursu „Apps UP”, do którego można zgłaszać aplikacje zintegrowane z ekosystemem Huawei Mobile Services. Autorzy najlepszych projektów i najbardziej utalentowani deweloperzy otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości miliona dolarów, a także możliwość promowania swojej aplikacji w sklepie Huawei AppGallery.

Programiści mogą zgłaszać swoje prace do 20 sierpnia poprzez stronę internetową, jako autorzy indywidualni lub jako zespół. Każda zgłoszona aplikacja musi opierać się na zestawie narzędzi HMS Core i być zintegrowana z ekosystemem Huawei Mobile Services. Jury będzie oceniać aplikację zarówno pod kątem jej funkcjonalności i innowacyjności, jak i praktycznej użyteczności. Wybierze dwadzieścia najlepszych aplikacji z każdego z pięciu regionów świata, które następnie zostaną poddane ocenie internautów oraz użytkowników sklepu AppGallery. Najlepsi z najlepszych wezmą udział w finałach zaplanowanych na październik, gdzie będą musieli zaprezentować swoje aplikacje przed jury, które następnie wybierze zwycięzców.

W tegorocznej edycji konkursu „Apps UP” pula nagród pieniężnych wynosi milion dolarów i jest podzielona na 5 równych części – po 200 tysięcy dolarów w każdym z 5 wymienionych regionów geograficznych. Szczegóły dotyczące poszczególnych kategorii i nagród znajdują się na stronie internetowej konkursu. Zwycięzcy konkursu otrzymają także możliwość promowania swojej aplikacji w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery.

 

źródło: Huawei
czytane: 754

aplikacjeHuaweikonkurs

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top