Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Huawei Next Design Awards 2021 i nagrody o wartości 200 tysięcy dolarów

01.06.2021

Huawei Next Design Awards 2021 i nagrody o wartości 200 tysięcy dolarów

Ruszył globalny konkurs Huawei Next Design Awards 2021 przeznaczony dla twórców motywów. Uczestnicy powalczą o nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy dolarów, w tym o nagrodę główną, na którą składa się 10 tysięcy dolarów w gotówce, grant w wysokości 10 tysięcy dolarów oraz smartfon i smartwatch Huawei. Zwycięzcy konkursu, oprócz nagród pieniężnych i rzeczowych, otrzymają także możliwość umieszczenia swoich prac w galerii Huawei Motywy, dostępnej dla użytkowników urządzeń marki w 170 krajach na całym świecie. Będą mieli też prawo do tantiem za prace pobierane z aplikacji.

Hasło przyświecające konkursowi Huawei Next Design Awards 2021, to „Let your inspiration flow”, a prace do niego nawiązujące, można zgłaszać do 31 lipca w siedmiu kategoriach: Motywy na telefon, Motywy na telefon składany, Tarcze zegarków, Miasta w rozkwicie, Ciesz się chwilą, Kreacja oryginalna oraz Tapety. Należy to zrobić na stronie: https://themes.cloud.huawei.com/theme-design-2021/index.html.

Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone w okresie między 1 a 30 września. Laureat nagrody głównej otrzyma 10 tysięcy dolarów w gotówce, grant w wysokości 10 tysięcy dolarów, smartfon Huawei Mate 40 i smartwatch marki Huawei. Łączna wartość nagród w konkursie to 200 tysięcy dolarów. Zwycięzcy konkursu, oprócz nagród pieniężnych i rzeczowych, otrzymają także możliwość umieszczenia swoich prac w aplikacji Huawei Motywy, dostępnej dla użytkowników urządzeń Huawei, i tym samym otrzymywania wynagrodzenia za pobrane z aplikacji kreacje.

źródło: Huawei
czytane: 640

designHuaweikonkursprojektowanie

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top