Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Huawei Watch GT 2 – nowe zegarki dostępne w sprzedaży

01.02.2020

Huawei Watch GT 2 – nowe zegarki dostępne w sprzedaży

Huawei wprowadził do sprzedaży dwie nowe wersje smartwatcha z serii GT 2. Nowe modele mają tarcze o średnicy 42 mm – model sportowy na czarnym pasku oferowany jest w rekomendowanej cenie 899 zł, a model elegancki na złotej bransolecie w cenie 1 099 zł.

Huawei Watch GT 2 wyposażony jest w dotykowy ekran AMOLED o średnicy tarczy 1,2 cala. Na jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do uruchamiania i zmiany wybranych funkcji. Dzięki rozwiązaniu ALS, ekran automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. Tarcze zegarka można dowolnie zmieniać, co pozwala spersonalizować smartwatch i dostosować go do swojego stylu w zależności od potrzeb.

Huawei Watch GT 2 napędzany jest przez innowacyjny procesor Kirin A1 – pierwszy układ Huawei zaprojektowany z myślą o urządzeniach wearables. Dzięki zaawansowanej technologii, zegarek może pracować nawet przez siedem dni na jednym ładowaniu, a z włączonym GPS – do 15 godzin. W wersji sportowej smartwatch obsługuje 15 dyscyplin sportowych, rejestruje również takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. Smartwatch monitoruje również aktywność w czasie treningu, na przykład ostrzega, gdy tętno zbyt szybko rośnie lub informuje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji. Dzięki funkcji Huawei TruSeen smartwatch umożliwia wydajniejszy i dokładniejszy pomiar tętna, a dzięki funkcji TruSleep™ pozwala na dokładniejsze monitorowanie czasu i fazy snu.

Wszystkie modele Huawei Watch GT 2 dostępne są w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom.

 

źródło:
czytane: 3331

HuaweiHuawei Watch GT 2inteligentny zegareksmartwatchsprzedaż

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top