Quantcast

14.01.2021

Idealne nagranie w każdych warunkach – Mio MiVue 866

Najnowszy  wideorejestrator marki Mio –  Mio MiVue 866 – wyróżnia technologia nagrań nocnych Mio Night Vision Ultra, możliwość  skorzystania z dwóch trybów parkingowych oraz wbudowana informacja o odcinkowym pomiarze prędkości. Urządzenie jest dostępne w cenie 899 złotych.

W najnowszym modelu Mio MiVue 866 połączono wysokiej jakości optykę z autorskimi rozwiązaniami Mio, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości nagrań w warunkach, w których nie radzą sobie inne rejestratory. Pierwszym elementem, który gwarantuje wysokiej jakości obraz to sensor Mio Ultra, który gwarantuje odpowiednie kolory i jasność nawet w słabym oświetleniu. Co więcej, urządzenie jest w stanie nagrać nie tylko drogę, ale również otoczenie – Mio MiVue 866 oferuje szeroki kąt widzenia, wynoszący 150 stopni. Ponadto kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD w 60 klatkach na sekundę. Takie połącznie gwarantuje, nie tylko szeroką perspektywę nagrania, ale również płynne odtwarzanie trasy pokonanej nawet z dużą prędkością.

Nie bez znaczenia dla zachowania jakości obrazu jest wykorzystanie autorskiej technologii dedykowanej nagraniom w słabo naświetlonych miejscach – Mio Night Vison Ultra. Aby jeszcze bardziej uwiarygodnić nagranie z wideorejestratora producent wyposażył urządzenie w wbudowany moduł GPS. Zapisze on między innymi współrzędne oraz czas, w którym zostało wykonane nagranie. Dodatkowo trzyosiowy czujnik ruchu automatycznie zapamięta i zapisze na nagraniu wszystkie nagłe zmiany kierunku ruchu.

Mio MiVue 866 cechuje nie tylko wysoka jakość nagrań, ale również wiele funkcji wspierających kierowcę. Jedną z najbardziej przydatnych jest informacja o fotoradarach oraz o odcinkowym pomiarze prędkości. Urządzenie na swoim 2,7’’ calowym ekranie pokaże kierowcy dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru. Wskaże ograniczenia prędkości, średnią prędkość pokonanego dystansu oraz pozostały czas niezbędny do przejechania wraz z dystansem, po którym pomiar się zakończy.

Warto również zauważyć, że kamera posiada funkcję automatycznego startu wraz z włączeniem silnika. MiVue 866 pozwala wykonać kopię zapasową nagrania na smartfonie oraz umożliwia automatyczną aktualizację oprogramowania przez WiFi.

To, co wyróżnia rejestrator wśród innych modeli dostępnych na rynku, to możliwość wyboru spośród dwóch trybów parkingowy – aktywnego lub pasywnego. Dzięki zastosowaniu pasywnego trybu parkingowego Mio MiVue 866 po wyłączeniu auta przechodzi w stan czuwania i w momencie zarejestrowania drgań zwiastujących stłuczkę czy obtarcie automatycznie zapisuje to zdarzenie. Bateria wbudowana w urządzenie działa do 48 godzin. Urządzenie ma też możliwość uruchomienia aktywnego trybu parkingowego, który kompleksowo monitoruje zarówno przód jak i tył auta przez 24 godziny na dobę – wystarczy podłączyć zewnętrzne zasilanie SmartBox oraz kamerę tylną Mio MiVue A50.

 

 

źródło: Mio
czytane: 232

GPSMioMio MiVue 866nagrywanie w nocyodcinkowy pomiar prędkościwideorejestrator

Komentarze

top