Quantcast

adplus-dvertising

15.09.2021

iPhone 12 nawet 1000 zł taniej?

14 września Apple na swojej corocznej konferencji zaprezentowało nową odsłonę iPhone’ów. Koszt nowego urządzenia będzie zaczynać się od 3,5 tysiąca złotych w wersji bazowej i 5 tysięcy w wersji Pro. Standardowo, gdy pojawia się nowa generacja, modele z poprzednich lat można kupić znacznie taniej, na przykład w postaci urządzeń odnowionych. I przy okazji zadbać o planetę.

Stale wydłuża się czas, po którym decydujemy się na wymianę telefonu na nowszy model. I dzieje się to globalnie – cykl używania urządzeń na świecie uległ wydłużeniu. Średnio po 21 miesiącach zaczynamy rozważać zakup nowego sprzętu – z 18 miesięcy w 2018 roku, według danych instytutu Counterpoint. Dlatego też rynek odnowionej elektroniki przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit.
W Polsce działa platforma refurbed, oferująca całkowicie odnowione, przetestowane i bezpieczne produkty z gwarancją od roku do 3 lat i opcją 30-dniowego testowania z możliwością zwrotu. Co więcej, produkty są do 40 proc. tańsze względem ceny rynkowej. Dodatkowo, od 16 września platforma rusza z tygodniem dedykowanym marce Apple, dzięki czemu smartfony z nagryzionym jabłkiem można będzie zakupić w jeszcze bardziej korzystnych cenach –np. iPhone 12 w cenie prawie 1000 zł niższej niż cena rynkowa. Akcja potrwa do 27 września.

źródło: Refurbed
czytane: 137

iPhoneodnowione smartfonyrefurbed

Komentarze

top