Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » iPhone 12 nawet 1000 zł taniej?

15.09.2021

iPhone 12 nawet 1000 zł taniej?

14 września Apple na swojej corocznej konferencji zaprezentowało nową odsłonę iPhone’ów. Koszt nowego urządzenia będzie zaczynać się od 3,5 tysiąca złotych w wersji bazowej i 5 tysięcy w wersji Pro. Standardowo, gdy pojawia się nowa generacja, modele z poprzednich lat można kupić znacznie taniej, na przykład w postaci urządzeń odnowionych. I przy okazji zadbać o planetę.

Stale wydłuża się czas, po którym decydujemy się na wymianę telefonu na nowszy model. I dzieje się to globalnie – cykl używania urządzeń na świecie uległ wydłużeniu. Średnio po 21 miesiącach zaczynamy rozważać zakup nowego sprzętu – z 18 miesięcy w 2018 roku, według danych instytutu Counterpoint. Dlatego też rynek odnowionej elektroniki przeżywa w Polsce prawdziwy rozkwit.
W Polsce działa platforma refurbed, oferująca całkowicie odnowione, przetestowane i bezpieczne produkty z gwarancją od roku do 3 lat i opcją 30-dniowego testowania z możliwością zwrotu. Co więcej, produkty są do 40 proc. tańsze względem ceny rynkowej. Dodatkowo, od 16 września platforma rusza z tygodniem dedykowanym marce Apple, dzięki czemu smartfony z nagryzionym jabłkiem można będzie zakupić w jeszcze bardziej korzystnych cenach –np. iPhone 12 w cenie prawie 1000 zł niższej niż cena rynkowa. Akcja potrwa do 27 września.

źródło: Refurbed
czytane: 920

iPhoneodnowione smartfonyrefurbed

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top