Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Jabra Elite 85t w oficjalnej sprzedaży w Polsce

03.12.2020

Jabra Elite 85t w oficjalnej sprzedaży w Polsce

Pod koniec września Jabra zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki Elite 85t. Teraz są one dostępne w oficjalnej sprzedaży w Polsce. Zostały one wyposażone w najbardziej zaawansowaną i najwydajniejszą technologię aktywnej redukcji szumów (ANC) opracowaną przez Jabra– Jabra Advanced Active Noice Cancellation z 11 poziomami dźwięku i możliwością pełnej regulacji. Są one również wyposażone w 12-milimetrowe głośniki emitujące potężny dźwięk i mocne basy, a także technologię 6 mikrofonów (po trzy na każde ucho: dwa z zewnątrz i jeden wewnątrz), ochronę przeciwwiatrową i funkcję ładowania bezprzewodowego.

Półotwarta konstrukcja zapewnia też lepsze wrażenia, ponieważ eliminowany jest dźwięk własnych kroków czy przeżuwania. W ten sposób można słuchać i mówić bez izolującego efektu „zatyczek do uszu”, który przeszkadza niektórym użytkownikom słuchawek dousznych o konstrukcji zamkniętej. Jabra Elite 85t należy do najmniejszych słuchawek dousznych z wysokiej klasy funkcją ANC.

Słuchawki Jabra Elite 85t obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z certyfikatem Qi. Model ten działa na baterii nawet przez 5,5 godziny z włączoną funkcją ANC lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego (z włączoną funkcją ANC) i do 7 godzin lub 31 godzin przy użyciu etui ładującego z wyłączoną funkcją ANC.

Jabra Elite 85t są już dostępne w wybranych sieciach handlowych w Polsce, a ich rekomendowana cena detaliczna to 999 zł. Słuchawki są dostępne w kolorze tytanowo-czarnym. W pierwszym kwartale 2021 roku będą dostępne także w kolorach: złoto-beżowym, miedziano-czarnym, czarnym i szarym.

źródło: Jabra
czytane: 881

jabraPolskasłuchawkisłuchawki bezprzewodowesprzedaż

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top