Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Jabra Evolve2 30 do produktywnej pracy i home office

04.03.2021

Jabra Evolve2 30 do produktywnej pracy i home office

Przedłużający się home office wymaga nowych narzędzi do produktywnej pracy. Dlatego warto zainteresować się nowym zestawem słuchawkowym Evolve2 30. Oferuje dwa mikrofony i przetworniki 28 mm gwarantujące świetny dźwięk, może też pochwalić się certyfikatami UC i Microsoft Teams.

 

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 to najnowszy produkt z linii Evolve2. Został opracowany z myślą o współczesnym pracowniku, który większość dnia spędza przy biurku w hałaśliwym otoczeniu biurowym lub domowym. Ułatwia współpracę, koncentrację oraz komfortową pracę przez cały dzień – a wszystko to w przystępnej cenie.

Technologia wykorzystująca dwa mikrofony rejestruje czysty głos, dzięki czemu można uczestniczyć w rozmowach oraz spotkaniach online niezależnie od miejsca. Także słuchany dźwięk — zarówno rozmów, jak i multimediów — jest wysokiej jakości, a to za sprawą przetworników o średnicy 28 mm i zaawansowanego chipsetu. Zestaw słuchawkowy Evolve2 30 jest też dostępny w wariancie z certyfikatem Microsoft Teams. Ma on specjalny przycisk do Microsoft Teams umożliwiający dołączanie do spotkań wirtualnych i ich opuszczanie jednym dotknięciem, a wysięgnikiem można błyskawicznie wyłączyć i włączyć mikrofon. Zestaw słuchawkowy można łatwo połączyć w trybie plug and play ze wszystkimi urządzeniami przy użyciu wtyku USB Type-A lub Type-C, co maksymalizuje możliwości współpracy.

Zestaw Jabra Evolve2 30 jest przystosowany ergonomicznie do długiego noszenia i równomiernie rozkłada nacisk na głowę. Poduszki zostały wykonane z wysokiej jakości pianki zapamiętującej kształt, która dostosowuje się do naturalnych konturów uszu i zmniejsza poczucie obciążenia głowy, dlatego urządzenie można nosić komfortowo przez cały dzień. Niezwykle lekki zestaw słuchawkowy jest jednak nie tylko wygodny, ale i wytrzymały. Zarówno pałąk na głowę, jak i jego suwak w Evolve2 30 zostały wykonane ze stali nierdzewnej o znacznie większej wytrzymałości i elastyczności w porównaniu z poprzednim modelem, Evolve 30. Setki prób zrzutu i testów wytrzymałości wysięgnika gwarantują, że zestaw słuchawkowy będzie służyć użytkownikom długo, nawet pomimo wielogodzinnych okresów użytkowania.

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve2 30 trafi do sprzedaży w bieżącym miesiącu. Evolve2 30 będzie dostępny w kolorze czarnym w cenie 397 złotych netto za model Evolve2 30 STEREO oraz 352 złotych netto za model Evolve2 30 MONO.

źródło: Jabra
czytane: 773

home officejabramicrosoft teamssłuchawkizestaw słuchawkowy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top