Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Jesienno-wiosenne premiery DoCoMo

02.10.2015

Jesienno-wiosenne premiery DoCoMo

Japończycy żyją zgodnie z rytmem natury. Przynajmniej ci, którzy nie mieszkają w gigantycznych miastach. Używają naturalnego sposobu funkcjonowania w świecie, którego jedynym słusznym rytmem jest rytm wybijany pałką na pokrywach śmietnika przez potwora codzienności chorego na ADHD. Ale i ci w miastach nadal się starają. Dzięki temu japońskiemu rytmowi mniej więcej wiadomo, kiedy ich operatorzy wypuszczą na świat kolejną porcję urządzeń. NTT DoCoMo będące chyba najbardziej znanym japońskim prowiderem właśnie pokazało światu kolekcję jesień 2015 – wiosna 2016.

Znajdziecie tu zarówno prostą klapkę Panasonica, jak i średnie smartfonów, czy przeciekawe Aquosy z przednim aparatem umieszczonym na dole przedniej obudowy smartfona, zamiast standardowo na górze. Jest również jeden smartfon disneyowski, choć gdy przyjrzycie się bliżej, zobaczycie, że to przebrany w w ciuszki Myszki Mickey Sharp. Jeżeli chodzi o ofertę LG, Sony i Samsunga nie różni się ona zbytnio od tego, co możemy dostać u naszych operatorów.

Jeżeli jesteście ciekawi danych technicznych, zamieszczam oczywiście linki do specyfikacji w mGSM.pl, ale dodaję również oryginalnego PDF-a – niestety po japońsku. Do wyboru, do koloru. Nie pytajcie gdzie kupić te smartfony. Są dostępne w ofercie japońskiego operatora, pojawią się zapewne również u pozostałych. Pomimo kuszącej egzotyki sprowadzanie tego rodzaju urządzeń do Polski wiąże się najczęściej z taką furą problemów, że właściwie nie warto zaczynać. Pewną pomocą może być rodzina na wycieczce w Tokio albo dystrybutorzy producentów, którzy nierzadko mają siedziby za naszą wschodnią granicą.

A teraz zapraszam już zainteresowanych do przejrzenia oferty NTT DoCoMo na przełomie 2015 i 2016 roku. Wpis jest bardzo duży głównie przez ilość grafiki. Jeśli przeglądacie go z komórki, rozważcie przerzucenie się na większy ekran – może być w tym wypadku bardziej funkcjonalny.

Sharp AQUOS Compact SH-02H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Disney Mobile on docomo DM-01H (Sharp)(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Sharp AQUOS ZETA SH-01H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Fujitsu arrows Fit F-01H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Fujitsu arrows NX F-02H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Samsung Galaxy Active neo SC-01H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

LG Nexus 5X(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Sony Xperia Z5 Compact SO-02H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Sony Xperia Z5 SO-01H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Sony Xperia Z5 Premium SO-03H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

Panasonic P-01H(kliknij, żeby zobaczyć specyfikację techniczną)

źródło: NTT DoCoMo i serwisy producentów
czytane: 2157

galaxyjaponiaxperia

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top