Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Jeśli nie wiecie, co kupić mamie… Elegancki smartwatch od Maxcom

18.05.2021

Jeśli nie wiecie, co kupić mamie… Elegancki smartwatch od Maxcom

Do oferty firmy Maxcom trafił właśnie pierwszy inteligentny zegarek, który posiada wiele rozwiązań powstałych z myślą o kobietach – Maxcom FW42 Gold. Jest to równocześnie pierwszy model serii Style, która charakteryzuje się eleganckim designem.  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, więc taki gadżet może być naprawdę dobrym prezentem.

Maxcom FW42 Gold charakteryzuje się wysokiej jakości materiałami oraz klasycznym, eleganckim designem. Cechy te stanowią elementy wyróżniające dla nowej serii Maxcom Style, której model FW42 Gold jest pierwszym reprezentantem. Klasyczny design koperty ze stali nierdzewnej w kolorze złota oraz siatkowa bransoletka przypadną do gustu płci pięknej. Dopełnieniem elegancji są tarcze zegarka, które są spójne z jego designem i pozwalają na personalizację poprzez wybór jednego z czterech motywów. Koperta smartwatcha Maxcom FW42 Gold wykonywana jest w precyzyjnej technologii CNC, więc model ten jest niezwykle solidny i wytrzymały. Jest to szczególnie istotne przy uprawianiu sportu, podobnie jaka wysoka klasa odporności na pył oraz wodę – IP68.

Smartwatch ten posiada wiele trybów sportowych, które można dowolnie przełączać, w zależności od aktualnie uprawianej aktywności fizycznej. Nie mogło zabraknąć również takich funkcji jak krokomierz, licznik kalorii czy powiadomienie o bezruchu. O monitorowanie parametrów zdrowotnych w zegarku Maxcom FW42 Gold dba zestaw zaawansowanych sensorów. Optyczny nadgarstkowy czujnik odpowiedzialny jest za rejestrowanie tętna, ciśnienia oraz natlenienia krwi (funkcja pulsoksymetru). Smartwatch ten jest również w stanie badać jakość snu, aby wskazać czas trwania faz głębokiego i płytkiego spania oraz wskazać jaki poziom tętna występował w każdej z nich.  Maxcom FW42 pozwala na monitorowanie cyklu menstruacyjnego oraz dni płodnych. Rozwiązanie to obok śledzenia rytmu kobiecego organizmu pozwala również lepiej planować programy treningowe, czy wzmożony wysiłek.

Smartwatch Maxcom FW42 Gold jest już dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł.

 

Specyfikacja:

  • Budowa: koperta ze stali nierdzewnej,
  • Wyświetlacz: 1,09 cala TFT, 240×240 pikseli
  • Bateria: Li-ion 180 mAh, czas pracy do 5-7 dni,
  • Inne: Bluetooth 5.0, klasa wodoszczelności IP 68, Monitor pracy serca, monitor ciśnienia krwi, pulsoksymetr, monitor snu, śledzenie cyklu menstruacyjnego, krokomierz, licznik kalorii, budzik, zdalne sterowanie muzyką, powiadomienia o wiadomościach, powiadomienia o połączeniach, zdalny aparat fotograficzny, przypomnienia o piciu wody, powiadomienia o bezruchu, gest budzenia, tryby sportowe.

źródło: Maxcom
czytane: 949

dla kobietMaxcomsmartwatchsmartwatch dla kobiet

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top