Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Karty zakupowe w prezencie ze smartfonami HAMMER

26.05.2021

Karty zakupowe w prezencie ze smartfonami HAMMER

HAMMER wystartował z atrakcyjnymi promocjami dla fanów marki i użytkowników, którzy kupili smartfon HAMMER Iron 3 LTE lub HAMMER Explorer PRO. Mianowicie kupując jeden z nich można otrzymać kartę zakupową, odpowiednio o wartości 50 zł i 200 zł. W promocji mogą wziąć udział użytkownicy, którzy kupili model objęty promocją w okresie od 19 maja do 30 czerwca w sklepie internetowym na ww.sklep.mptech.eu lub u partnerów handlowych marki.


HAMMER Iron 3 LTE + 50 zł gratis

5,5-calowy model, który wyróżnia się nowoczesną stylistyką, z odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68. Za jego wydajne działanie odpowiada połączenie 8-rdzeniowego procesora i 3 GB pamięci RAM. Jest wyposażony w potężny akumulator 4400 mAh, NFC i aparaty 13 + 5 MP. Kupując HAMMER Iron 3 LTE w okresie trwania promocji można zgarnąć kartę zakupową Sodexo o wartości 50 zł.

Informacje o promocji, regulamin i założenia dostępne są na dedykowanej stronie: www.myphone.pl/iron-3-lte-i-50-zl-w-prezencie/

 

HAMMER Explorer PRO + 200 zł w prezencie

HAMMER Explorer PRO ma 5,7-calowy smartfon z eSIM. W solidnej obudowie z certyfikatem IP69 kryje się solidne wnętrze: 8-rdzeniowy procesor, 6GB RAM i 128GB pamięci na multimedia. Nowe możliwości zapewnia potężna bateria 5000 mAh, aparat 48 Mpx, NFC oraz czujnik jakości powietrza. Kupując  Explorer PRO można teraz zgarnąć kartę zakupową o wartości aż 200 zł.

Więcej szczegółów znajduje się na www.myphone.pl/explorer-pro-i-200-zl-w-prezencie/

 

źródło: mPTech
czytane: 679

Hammerpromocja

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top