Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Kieszonkowe projektory MoGo marki XGIMI dostępne w Polsce

21.11.2019

Kieszonkowe projektory MoGo marki XGIMI dostępne w Polsce

Firma Solectric GMBH Polska, będąca dystrybutorem produktów konsumenckich i przemysłowych wprowadza do sprzedaży nowe kieszonkowe projektory MoGo i MoGo Pro marki XGIMI.

Ostre, jasne i duże obrazy

Technologia DLP pozwala projektorom MoGo uzyskać obraz o dobrej jakości. Urządzenia wyświetlają treści w natywnych rozdzielczościach 960 x 540 pikseli (MoGo) i 1920 x 1080 pikseli (MoGo Pro) z jasnością 210 ANSI lumenów (MoGo) lub 250 ANSI lumenów (MoGo Pro). Obsługują również formaty wideo do 4K Ultra HD i pozwalają także na emisję obrazów o przekątnych ponad 100 cali.

Nagłośnienie Harman/Kardon

Seria MoGo dostarcza dźwięk dzięki zaawansowanym podwójnym 3-watowym głośnikom od firmy Harman/Kardon. Projektory mogą pełnić funkcje zewnętrznych głośników Bluetooth i umożliwić słuchanie, nawet do 300 utworów na jednym pełnym naładowaniu. W urządzeniach nie zabrakło gniazd słuchawkowych typu minijack 3,5 mm.

Rozrywka non-stop

Projektory mają systemy Android TV 9.0 (z możliwością aktualizacji). Gwarantuje to szybki dostęp do sklepu Google Play i wybór ponad 4000 aplikacji. To także dostęp do ogromnego świata gier na platformę Android, np. Final Fantasy, Minions i NBA Jam. Sympatycy konsol Switch, PlayStation i Xbox bez problemu podłączą urządzenia do MoGo i MoGo Pro. Ponadto propozycje marki XGIMI są kompatybilne z Asystentem Google i zostały wyposażone w Chromecast. To pozwala strumieniować zawartość z zewnętrznych urządzeń.

Baterie o dużej pojemności i 30000 godzin świecenia

W MoGo i MoGo Pro zastosowano baterie o dużych pojemnościach – 10400 mAh. W ten sposób użytkownicy otrzymują mobilne sprzęty, oferujące możliwość oglądania filmów do 4 godzin i słuchanie muzyki do 8 godzin na jednym naładowaniu. Wbudowane w projektory diody LED zapewniają 30000 godzin świecenia, co przekłada się na obejrzenie 4 filmów każdego dnia przez 10 lat.

Automatyczne korekcje zniekształceń

Wystarczy umieścić projektory MoGo pod dowolnym kątem, a opatentowana inteligentna korekcja zniekształceń (tzw. Keystone Correction) wyreguluje obraz do ponad 40 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie, aby zapewnić najlepszą jakość oglądania.

Porty, łączność, wymiary i cena

MoGo i MoGo Pro mają taką samą liczbę złączy. Wśród portów wejściowych można znaleźć HDMI 2.0, USB 2.0 i DC. Portem wyjściowym jest tutaj minijack 3,5 mm. Za łączność odpowiadają Wi-Fi Dual-band 2.4/5GHz i Bluetooth 4.2/5.0. Wymiary i waga jest dokładanie taka sama w obydwu sprzętach – 146×105,5×94 mm i 0,9 kg. Cena MoGo wynosi 1999 zł, a MoGo Pro kosztuje 2599 zł.

źródło: XGIMI
czytane: 1101

akcesoriaaudiobateriabezprzewodoweBluetoothChinydźwiękfilmgłośnikLEDmuzyka

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top