Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Kruger&Matz HYBRID – smartwatch o klasycznym stylu

10.02.2020

Kruger&Matz HYBRID – smartwatch o klasycznym stylu

W ofercie Kruger&Matz zadebiutował właśnie HYBRID – zegarek, który łączy w sobie styl i elegancję klasycznego zegarka z funkcjonalnością smartwatcha. Poza pomiarem kroków, urządzenie monitoruje liczbę spalonych kalorii i przebyty dystans w ciągu całego dnia. Obsługuje powiadomienia, m.in. o wiadomościach i połączeniach. Choć inteligentny zegarek Kruger&Matz nie spełnia funkcji medycznych, dzięki niemu użytkownik może mieć pod kontrolą swoje tętno oraz ciśnienie i natlenienie krwi. Urządzenie posiada także funkcję zapisu i analizy snu, wskazując jego długość, płytkie i głębokie fazy oraz przebudzenia.

Zegarek działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor Nordic. Bluetooth w wersji 4.0 pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami. Centrum zarządzania zegarkiem stanowi stylowa koperta, w której klasyczne wskazówki wskazują aktualną godzinę, a wyświetlacz 0,49″ z panelem dotykowym umożliwia sterowanie dostępnymi funkcjami. HYBRID daje użytkownikowi jeszcze więcej możliwości, dzięki kompatybilnej aplikacji WearFit. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by móc dodatkowo nastawić budzik, sprawdzić analizę snu, statystyki pomiarów i aktywności fizycznej czy dostosować pozostałe ustawienia zegarka.

Kruger&Matz wprowadził zegarek w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej, ze skórzanym paskiem w kolorze czarnym. Bateria o pojemności 85 mAh pozwala na pracę smartwatcha przez kilka dni. Zegarek Kruger&Matz HYBRID dostępny jest w oficjalnym sklepie Kruger&Matz, a także w sieci sklepów Rebel Electro w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł.

źródło:
czytane: 1456

akcesoriahybridinteligentny zegarekKruger&Matzsmartwatchzegarek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top