Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Kulturalna promocja na smartfony OPPO w sieci Plus

28.04.2020

Kulturalna promocja na smartfony OPPO w sieci Plus

OPPO wraz z operatorem sieci Plus przygotowali dla klientów ciekawą okazję: do smartfonów Reno3 i A31 w specjalnych ofertach dodawane będą karty podarunkowe w formie e-kodów do wykorzystania na stronie empik.com.
Reno3 i OPPO A31 to najświeższe propozycje OPPO, zostały wprowadzone do Polski ledwie kilka dni temu. Charakterystyczne dla całej marki, jak zatem i dla obu tych smartfonów jest wyróżniający się wygląd, doskonały stosunek jakości do ceny oraz świetne wykonanie.
Smartfony OPPO niedawno pojawiły się w ofercie operatora sieci Plus, a teraz obie firmy przygotowały dla klientów ciekawą ofertę promocyjną. Przy zakupie jednego z dwóch dostępnych w Plusie modeli – Reno3 i A31 dodawane będą e-kody do sieci EMPIK o wartości odpowiednio 200 lub 100 złotych.
Promocja przewidziana jest dla dwóch wariantów ofertowych:
  • przy zakupie OPPO Reno3 w dowolnym abonamencie, klient otrzymuje e-kod o wartości 200 zł do wykorzystania na stronie empik.com;
  • przy zakupie OPPO A31 w dowolnym abonamencie klient otrzymuje e-kod o wartości 100 zł do wykorzystania na stronie empik.com.

źródło: Oppo
czytane: 2273

oppoPluspromocja

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top