Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Kup Mi Watch, a w prezencie dostaniesz Mi Watch Lite

08.02.2021

Kup Mi Watch, a w prezencie dostaniesz Mi Watch Lite

W nowej promocji Xiaomi, przygotowanej z okazji Walentynek, można kupić jednego smartwatcha, a drugiego dostać w prezencie – jeśli nie macie pomysłu, jak uszczęśliwić druga połówkę, to może być coś dla was. Jeśli kupicie Xiaomi Mi Watch w dniach 8-14 lutego – jego cena to 549 złotych – w prezencie dostaniecie smartwatch Mi Watch Lite. Promocja obowiązuje we wszystkich sklepach online Xiaomi – Mi Home, Mi StoreMi Markt a także w sklepach fizycznych.

Mi Watch to pełnoprawny smartwatch, oferujący rozbudowane funkcje związane z monitorowaniem aktywności i stanu zdrowia. Wyposażony jest w szereg czujników, m.in. czujnik tętna, akcelerometr i żyroskop, które kompleksowo monitorują stan zdrowia użytkownika. Smartwatch może kontrolować poziom saturacji krwi, poziom stresu oraz pomiar tętna w czasie rzeczywistym.  wspiera 117 profesjonalnych trybów sportowych, np. bieganie i bieganie na bieżni, trening jogi, wspinaczkę, jazdę na rowerze, trening na orbitreku oraz pływania. Ma wbudowany GPS i jest wodoszczelny do 5ATM (50 m), więc nie trzeba zdejmować go do kąpieli lub podczas treningu pływackiego.

Z kolei Xiaomi Mi Watch Lite, odchudzona wersja Mi Watcha, to niewielki gadżet, stanowiący coś pomiędzy prostą opaską sportową a klasycznym smartwatchem. Jest niedrogim i lekkim akcesorium o niezbędnych funkcjach, typowych dla urządzenia typu wearable, z GPS-em, wygodnym interfejsem i porządnym paskiem (recenzja Mi Watch Lite).

źródło: Xiaomi
czytane: 1067

FitnessMi Watchmonitorowanie aktywnościmonitorowanie zdrowiaopaskaprezentpromocjasmartwatchwalentynkixiaomi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top