Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Lenovo z innowacyjnymi laptopami – ThinkPad X1 Nano i ThinkPad X1 Fold

07.10.2020

Lenovo z innowacyjnymi laptopami – ThinkPad X1 Nano i ThinkPad X1 Fold

Lenovo zaprezentował dwa niezwykłe urządzenia w ramach serii ThinkPad. Pierwszy z nich to X1 Nano, który jest najlżejszym ze wszystkich laptopów ThinkPad w historii – waży zaledwie 907 gramów. Drugi to X1 Fold – model składanego laptopa z dwoma ekranami 2K.

Lenovo ThinkPad X1 Nano

Najnowsza propozycję w ofercie laptopów klasy premium z serii X1 to model ThinkPad X1 Nano, najlżejszy ThinkPad w historii. To także pierwszy laptop Lenovo ThinkPad na platformie Intel Evo2,  działający z procesorem Intel Core 11. generacji. Imponuje  szybkością i długim czasem działania baterii. Ma 13-calowy wyświetlacz otoczony wąskimi ramkami o rozdzielczości 2K i proporcjach 16:10. Cztery głośniki oraz cztery dookólne mikrofony zwiększają walory audiowizualne tego laptopa. Laptop zapewnia  łączność Wi-Fi 6, a opcjonalnie także 5G.

ThinkPad X1 Nano ma być dostępny w 4. kwartale roku 2020. Ceny mają zaczynać się od 1949 euro. Można już zamawiać go w przedsprzedaży.

Lenovo  ThinkPad X1 Fold

To pierwszy komputer z nowej kategorii, łączącej funkcje znane ze smartfonów, tabletów i laptopów, który umożliwia nowe sposoby interakcji z urządzeniem. Jest to mianowicie pierwszy na świecie składany komputer PC. Nie tylko prezentuje sobą konstrukcyjną finezję, mobilność i wszechstronność. Wspiera go procesor Intel Core i technologia Intel Hybrid. Opcjonalna łączność 5G zapewnia szybsze, bezpieczne i zoptymalizowane połączenia w zasięgu sieci tej klasy, a lepszą ochronę zapewniają funkcje zabezpieczeń ThinkShield.

ThinkPad X1 Fold można już zamawiać w przedsprzedaży wraz z opcjonalnymi akcesoriami, takimi jak Klawiatura Bluetooth Mini Fold, którą można schować i ładować bezprzewodowo w komputerze, pióro Lenovo Mod Pen, którym można robić notatki i adnotacje lub podpisywać dokumenty, a także podstawka Lenovo Easel Stand do łatwego ustawiania komputera w pionie lub w poziomie na blacie. ThinkPad X1 Fold z systemem Windows 10 jest już dostępny w przedsprzedaży w cenach od 2999 euro.

źródło: Lenovo
czytane: 891

lapopLenovonotebookthinkpad

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top