Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » LG i 55-calowy wyświetlacz za 111 tysięcy złotych netto

16.10.2019

LG i 55-calowy wyświetlacz za 111 tysięcy złotych netto

Tak, to jest cena za wyświetlacz, ale wyróżnia go jedna istotna rzecz – jest transparentny. Łączy wysoką jakość obrazu, charakterystyczną dla technologii OLED z eleganckim wzornictwem i 38-procentową przezroczystością. To najnowszy produkt LG – transparentny ekran OLED z linii LG Digital Signage dla firm.

Transparentny  ekran OLED (T-OLED) wykorzystuje technologię z pikselami emitującymi światło – pozwala ona na produkcję ekranów, które pod względem transparentności czterokrotnie przewyższają zbliżone, konkurencyjne rozwiązania. To obecnie najbardziej innowacyjny produkt w portfolio dedykowanym biznesowym rozwiązaniom od firmy LG.I odpowiednio do swojej innowacyjności wycenione – cena referencyjna ekranu T-OLED to 111 000 złotych netto.

Jak to się ogląda?

Transparentność T-OLED wynosi aż 38%, podczas gdy największa przezroczystość osiągana przez panele LCD to tylko 10%. Gdy widzowie patrzą od przodu, przedmioty znajdujące się za ekranem tworzą całość z wyświetlanymi treściami. Przednia warstwa zabezpieczająca przed promieniowaniem UV sprawia, że wyświetlacz idealnie nadaje się do zastosowań w witrynach sklepowych, przyciągając wzrok przechodniów. Ze względu na szeroki kąt widzenia, wyświetlany obraz jest dobrze widoczny dla osób podchodzących do wyświetlacza z dowolnego kierunku. Gdy widzowie stoją na wprost ekranu, wyświetlane zdjęcia i filmy nakładają się na przedmioty umieszczone za ekranem. Gdy panel T-OLED jest używany do wyświetlania ikon lub tekstu na tle przedmiotów lub scenerii, można uzyskać realistyczny efekt rzeczywistości rozszerzonej.

Możliwości montażu

T-OLED zaprojektowano tak, aby zapewnić zarówno dobry wygląd zainstalowanego wyświetlacza, jak i łatwość montażu. Wyświetlacz waży niecałe 14 kg i jest dostępny w dwóch wersjach: Open Frame oraz Standalone. Wersja Open Frame wygląda jak 55-calowa tafla szkła i może być instalowana pojedynczo lub wbudowana w ścianę wideo 2 x N. Elementy sterujące mogą być ukryte w odległości nawet 1,6 m od wyświetlacza. Wersja Standalone to pojedynczy panel z elementami sterującymi, wbudowanymi w podstawę.

 

źródło:
czytane: 1141

ekranLGwyswietlacz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top