Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Majówka na huawei.pl – promocje w internetowym sklepie marki

01.05.2021

Majówka na huawei.pl – promocje w internetowym sklepie marki

W sklepie internetowym huawei.pl dostępne są nowe majówkowe oferty. Od dziś do 4 maja głośnik Huawei Sound, laptop MateBook D 14 i tablet MatePad M5 lite można kupić w nowych cenach. Do 8 maja trwa również oferta na zestawy urządzeń w atrakcyjnych cenach. Wybrane modele smartfonów, laptopów i smartwatchy można kupić łącznie z innymi urządzeniami i akcesoriami.

Oto promocje, z których zdecydowanie warto skorzystać:

Inne promocyjne oferty i usługi, z których mogą dodatkowo skorzystać klienci sklepu:

  • 36 rat 0% przy płatności na raty – wybierając odpowiednią opcję na etapie wyboru formy płatności, klient zostanie przekierowany na stronę PayU, na której będzie musiał wypełnić formularz podając swoje dane. Decyzja kredytowa zostanie przekazana w ciągu kilku minut. Minimalna wartość zamówienia, które można rozłożyć na raty, to 300 zł.
  • 3-letnia gwarancja na kupiony laptop – przy zakupie urządzenia na huawei.pl, standardowa dwuletnia gwarancja zostanie wydłużona o dodatkowy rok.
  • jednorazowa, bezpłatna naprawa ekranu smarftona w ciągu 3 miesięcy od zakupu – oferta ta dotyczy smartfonów zakupionych w sklepie huawei.pl i obejmuje wybrane urządzenia z serii P smart 2021, P30 lite, P30 Pro, P40 lite, P40 Pro, Mate 40 Pro oraz model Y6p.
  • bezpłatna dostawa na następny dzień roboczy, pod warunkiem złożenia zamówienia i opłacenia go przed godziną 12:00.
  • 20 zł zniżki na zakupy na huawei.pl za wystawienie opinii o produkcie, który został również zakupiony w huawei.pl. W celu otrzymania kuponu, należy zalogować się do swojego konta bądź zarejestrować się, przejść na kartę użytkowanego produktu i zostawić opinię pod produktem. Następnie użytkownik musi zrobić zrzut ekranu z wystawioną opinią i przesłać ją na adres e-mail: sklep@huawei.com. Po weryfikacji, klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy w sklepie huawei.pl. Minimalna wartość zakupów musi wynosić 21 zł. Kupon będzie ważny przez 14 dni. Regulamin promocji znajduje się na stronie huawei.pl.
  • 50 zł za zapisanie się do newslettera – każdy nowy subskrybent otrzyma kupon rabatowy o wartości 50 zł na kolejne zakupy w sklepie o wartości min. 300 zł.

źródło: Huawei
czytane: 684

głośnikHuaweilaptopobniżkipromocjezestawy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top