Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Maxcom FW46 Xenon – niedrogi smartwatch w wyłącznej ofercie sieci RTV Euro AGD

07.08.2021

Maxcom FW46 Xenon – niedrogi smartwatch w wyłącznej ofercie sieci RTV Euro AGD

W sieci RTV Euro AGD dostępny jest już najnowszy smartwatch FW46 Xenon firmy Maxcom, który został wyposażony w funkcje, z których Polacy najczęściej korzystają na co dzień. To inteligentny zegarek, poza godziną wyświetla m.in. informacje przydatne przy uprawianiu sportu, pozwala kontrolować stan zdrowia, umożliwia korzystanie z licznych aplikacji i przede wszystkim łączy się z telefonem.

Najnowszy model Maxcom FW46 Xenon został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia do dwóch tygodni działania, a jego odporność na wodę i pył gwarantuje norma IP67. Elegancki design sprawia, że można go nosić nie tylko na co dzień, ale również na wieczorne wyjścia. Maxcom FW46 Xenon charakteryzuje się również dużą zdolnością dopasowania się do indywidualnych gustów – użytkownicy mogą wybierać spośród siedmiu różnych tarcz zegarka oraz dwóch pasków, które dostarczone są w zestawie.

Maxcom FW46 Xenon to smartwatch, który jest również pomocny podczas pracy. Komunikacja ze smartfonem sprawia, że użytkownik ma łatwy dostęp do powiadomień. Nie mniej ważną funkcją, z której mogą skorzystać jego użytkownicy, są ćwiczenia oddechowe. Wytrzymała konstrukcja oraz liczne programy treningowe sprawiają, że smartwatch Maxcom FW46 Xenon jest idealnym partnerem podczas uprawiania sportu. Ważnym w tym aspekcie jest 24-bitowy przetwornik, który pozwala na monitorowanie funkcji organizmu.

Dodatkowo Maxcom FW46 Xenon został wyposażony w funkcje EKG, pomiaru ciśnienia, mierzenia temperatury ciała oraz pulsoksymetr, który monitoruje poziom wysycenia krwi tlenem. Dopełnieniem funkcji zegarka jest automatyczne monitorowanie snu. Maxcom FW42 Xenon zarejestruje całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu, aby oceniać i poprawiać jakość odpoczynku.

Smartwatch Maxcom FW46 Xenon jest już dostępny w wyłącznej ofercie sieci RTV Euro AGD. Cena urządzenia to 349 złotych, a w obecnie funkcjonującej ofercie 299 zł.

źródło: Maxcom
czytane: 1125

inteligentny zegarekMaxcomMaxcom FW46 XenonRTV Euro AGDsmartwatch

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top