Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Maxcom pojawi się na targach w Barcelonie

26.06.2021

Maxcom pojawi się na targach w Barcelonie

Jednym z wystawców podczas tegorocznej edycji Targów MWC Barcelona 2021 będzie marka Maxcom. Polska firma podczas imprezy,  która odbywać się będzie w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2021, zaprezentuje nowe rozwiązania telekomunikacyjne oraz akcesoria z kategorii wearables. Markę Maxcom odwiedzić można na stanowisku 3G20 w Hali 3.

Podczas Targów MWC Barcelona 2021 firma zaprezentuje część swojej oferty oraz nowości rynkowe, przede wszystkim telefony oraz powiązane z nimi sprzęty, takie jak smartwatche. Jednym z prezentowanych sprzętów będzie telefon komórkowy dla seniorów, Maxcom Comfort MM735. Urządzenie sprzedawane jest w zestawie z wodoodporną opaską SOS, która wyposażona jest w przycisk alarmowy. Po jego naciśnięciu telefon Maxcom Comfort MM735 wykona określoną akcję: połączy się z numerem alarmowym 112, wyśle bliskim wiadomości SMS z lokalizacją i linkami do Google Maps i OpenStreetMap lub wybierze numer kontaktu ICE w trybie głośnomówiącym. Innymi jego udogodnieniami są np. tryb wysokiego kontrastu wyświetlacza, moduł GPS, dedykowany przycisk latarki i blokowania telefonu z boku obudowy oraz podstawka z funkcją ładowania.

Z kolei Maxcom Comfort MK399 to zamknięty w klasycznej formie telefon, który skrywa nowoczesne technologie. Urządzenie posiada łączność 4G VoLTE, które zapewnia wyraźny dźwięk rozmów oraz płynny przepływ informacji. Działa w oparciu o system operacyjny KaiOS, dzięki czemu umożliwia korzystanie ze skrzynki e-mail czy najpopularniejszych aplikacji, takich jak Facebook, GoogleMaps, Youtube czy Twitter.

Gamę telefonów wzmocnionych marki Maxcom podczas Targów MWC w Barcelonie reprezentować będzie model MS572 Smart&Strong. Odporność na kurz, wstrząsy i wodę potwierdzona jest certyfikatem MIL oraz normą IP68. Maxcom MS572 wyposażono w akumulator o pojemności 4100 mAh, 3 GB pamięci podręcznej oraz opcjonalnie 32 GB pamięci flash.

źródło: Maxcom
czytane: 899

BarcelonaMaxcomMWCtargitelefony

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top