Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Mi Watch Lite – dobry prezent pod choinkę?

18.12.2020

Mi Watch Lite – dobry prezent pod choinkę?

W Polsce rozpoczęła się sprzedaż nowego smartwatcha Xiaomi, modelu Mi Watch Lite. To niedrogi gadżet, który umożliwi użytkownikom monitoring kondycji i zdrowia przez całą dobę. Od 18 do 20 grudnia akcesorium Mi Watch Lite będzie dostępne w promocyjnej cenie 199 zł. W regularnej cenie smartwatch kosztować będzie od 249 zł.

Gadżet z zewnątrz

Mi Watch Lite został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 320 x 320 pikseli oraz pięć różnych motywów wyglądu. Dzięki baterii o pojemności 230 mAh smartwatch może działać nawet dziewięć dni na jednym ładowaniu – to trwa zaledwie dwie godziny. Mi Watch Lite współpracuje z aplikacją Xiaomi Wear, dzięki czemu dane z treningów gromadzone i analizowane są w jednym miejscu. Smartwatch dostępny będzie w trzech kolorach: czarnym, niebieskim (Navy Blue) oraz kolorze kości słoniowej.

Funkcje Mi Watch Lite

Smartwatch jest wyposażony we wbudowany GPS oraz funkcję pomiaru ciśnienia i wysokości. Dzięki temu smartwatch może śledzić i dostarczać dokładne informacje o treningu. Urządzenie umożliwia monitorowanie 11 różnych trybów ćwiczeń, m.in. bieganie, bieganie na bieżni, jazda na rowerze oraz rowerze treningowym, górskie wędrówki czy pływanie.

Mi Watch Lite pomaga śledzić stan zdrowia monitorując tętno (BPM), sen oraz prawidłowy oddech. Dzięki integracji smartwatcha ze smartfonem na wyświetlaczu zegarka mogą pojawiać się powiadomienia, godzina i prognoza pogody. Mi Watch Lite ma również funkcje alarmu oraz latarki.

Cena i dostępność

Mi Watch Lite, w dniach 18-20 grudnia, będzie można kupić na mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl w promocyjnej cenie 199 zł. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona. W regularnej cenie smartwatch kosztować będzie od 249 zł.

źródło: Xiaomi
czytane: 902

miPolskasmartwatchsprzedażxiaomi

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top