Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Microsoft prezentuje Xbox Wireless Headset

17.02.2021

Microsoft prezentuje Xbox Wireless Headset

Rodzina akcesoriów Xbox powiększyła się o nowy produkt – Microsoft ogłosił premierę zestawu Xbox Wireless Headset, który zapewnić ma najlepszą w swojej kategorii jakość dźwięku. Zestaw będzie dostępny od 16 marca w cenie 449 złotych, ale jego przedsprzedaż już się rozpoczęła. Co, w skrócie, oferuje nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla konsoli Xbox? Przede wszystkim możliwość bezpośredniego sparowania z konsolą, wyjątkową jakość dźwięku  oraz niską masę i elastyczność.

Słuchawki mogą ponadto pochwalić się przestrzennym dźwiękiem dzięki obsłudze technologii Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, długotrwałym komfortem odsłuchu, możliwością dopasowania do kształtu głowy, jak również łatwością użytkowania pomiędzy wszystkimi rozwiązaniami gamingowymi, w tym Xbox Series X|S, Xbox One, komputerami PC z systemem Windows 10 i urządzeniami mobilnymi. Xbox Wireless Headset mają miękkie nauszniki, lekką konstrukcję i regulowany pałąk, a ich obsługę ułatwiają pokrętła w nausznikach do regulacji poziomu głośności. Dzięki wbudowanej baterii z możliwością ładowania można cieszyć się nawet 15 godzinami nieprzerwanego działania.

Więcej informacji o nowym akcesorium z rodziny Xbox można znaleźć tutaj.

Dane techniczne

Zawartość opakowania Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla konsoli Xbox
Kabel USB-C do ładowania
Wymagania systemowe Do użytku z konsolami Xbox X|S i Xbox One oraz urządzeniami z systemem Windows 10. Na obsługiwanych konsolach niektóre funkcje rozmów głosowych mogą wymagać subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate albo Xbox Live Gold (subskrypcje sprzedawane oddzielnie). W przypadku urządzeń z systemem Windows 10 wymagana technologia Bluetooth 4.2+, adapter bezprzewodowy Xbox albo zgodny kabel USB-C. Każdy z tych produktów jest dostępny do nabycia osobno.
Zastosowane materiały Pałąk: opaska stalowa otoczona piankową wyściółką
Nauszniki: owalna konstrukcja ze sztucznej skóry (poliuretan) i z piankową wyściółką
Mikrofony Konstrukcja mikrofonu: elastyczny pałąk z dwoma mikrofonami i podświetlaną diodą LED sygnalizującą pracę mikrofonu
Przetworniki Średnica przetwornika: 40 mm
Materiał przetwornika: Membrana z kompozytu papierowego i magnes neodymowy
Impedancja przetwornika: 32 omy
Pasmo przenoszenia: 20–20 000 Hz
Elementy sterujące Przyciski: zasilanie/parowanie, wyciszanie, pokrętło regulacji równowagi między głośnością dźwięków z gry a głośnością rozmów głosowych (lewy nausznik), pokrętło regulacji głośności (prawy nausznik).
Bluetooth Wersja Bluetooth: 4.2 (A2DP, HFP, HSP)
Kodek: SBC
Bateria Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewniający do 15 godzin pracy na jednym ładowaniu. 30 minut ładowania pozwala uzyskać 4 godziny czasu pracy baterii, a całkowite naładowanie zajmuje ok. 3 godziny, jeżeli zestaw słuchawkowy nie jest używany.
Masa 312 g
Wirtualny dźwięk przestrzenny Obsługa technologii dźwięku przestrzennego, takich jak Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X w przypadku używania z konsolami Xbox Series X|S oraz Xbox One
Aplikacja Akcesoria Xbox Obsługa funkcji korektora, wzmocnienia niskich tonów, automatycznego wyciszania oraz regulacji jasności diody LED i czułości mikrofonu

źródło: xbox
czytane: 830

MicrosoftprzedsprzedażsłuchawkiXboxzestaw słuchawkowy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top