Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Microsoft Surface Laptop Go i nowy Surface Pro X – ruszyła przedsprzedaż

03.10.2020

Microsoft Surface Laptop Go i nowy Surface Pro X – ruszyła przedsprzedaż

Od dziś dostępne są w przedsprzedaży dwa nowe urządzenia z linii Surface: Laptop Go oraz odświeżona wersja modelu Surface Pro X. Do Surface Laptop Go Microsoft wprowadził najbardziej lubiane przez klientów rozwiązania w przystępnej cenie. Z kolei dla osób, które oczekują wszechstronnego komputera ze wspaniałym ekranem przeznaczono unowocześniony Surface Pro X, z większą liczbą dedykowanych aplikacji, zwiększoną wydajnością i nowym platynowym wykończeniem.

Surface Laptop Go

To najlżejszy i najtańszy – jak dotąd – laptop z linii Surface. Laptop Go ma 12,4-calowy ekran dotykowy PixelSense, duży precyzyjny gładzik i pełnowymiarową klawiaturę ze skokiem klawisza 1,3 mm dla precyzyjnego i wygodnego pisania. Elegancka, smukła i opływowa konstrukcja jest dostępna w trzech metalowych wykończeniach – Ice Blue, Sandstone i Platinum. Komputer gwarantuje szybkie i bezpieczne logowanie do systemu za pomocą czytnika linii papilarnych, znajdującego się w przycisku zasilania. Urządzenie napędza procesor Intel Core i5 10. generacji w dwóch konfiguracjach – 8 GB pamięci RAM ze 128 lub 256 GB pamięci na dane. Bateria ma pozwolić nawet na 13 godzin pracy oraz na szybkie ładowanie..

Surface Laptop Go ma wbudowaną kamerę HD 720p i mikrofony studyjne, za dźwięk odpowiadają z kolei głośniki Omnisonic Speakers z technologią Dolby Audio, Wśród portów nie zabrakło wejść USB A i USB C, gniazda audio oraz złącza Surface Connect. Laptop Go w platynowej wersji kolorystycznej i konfiguracji z procesorem Intel Core i5 10. Generacji, 8/128 GB kosztuje 3769 zł. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store, natomiast od 15 października pojawi się w sieciach sklepów RTV Euro AGD i Media Expert.

Surface Pro X

Surface Pro X, wprowadzony na rynek w październku ubiegłego roku, to lekkie i  smukłe urządzenie, które pozwala na nieprzerwany dostęp do Internetu, zwiększoną produktywność i możliwość uwolnienia swojej kreatywności. Obecnie Surface Pro X ma być jeszcze lepszy, dzięki zaktualizowanej konfiguracji, która zawiera niestandardowy procesor nowej generacji – nowy procesor Microsoft SQ 2 – i nowe platynowe wykończenie. Ponadto wprowadzono trzy nowe wersje kolorystyczne klawiatur Signature: Platinum, Ice Blue i Poppy Red – wszystkie z tą samą wbudowaną pamięcią i bezprzewodowym ładowaniem dla Surface Slim Pen. Dodajmy, że Surface Pro X zapewnia do 15 godzin pracy na baterii. Cena Surface Pro X rozpoczyna się od 7899 zł.

 

 

 

źródło:
czytane: 1355

2-w-1laptopMicrosoftprzedsprzedażSurfacesurface laptop go

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top