Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Mio Sensor Ultra – w wideorejestratorze rozmiar ma znaczenie

07.05.2021

Mio Sensor Ultra – w wideorejestratorze rozmiar ma znaczenie

Największy w Europie producent wideorejestratorów – Mio stworzył nowy, większy sensor obrazu, Mio Sensor Ultra, który gwarantuje niespotykaną dotąd jakość nagrań. Sensor jest już dostępny w modelu Mio MiVue 866.

 

Sensor obrazu decyduje on o tym, z jaką szczegółowością na nagraniu zostanie odwzorowany przejazd, jak wyraźne będą tablice rejestracyjne innych pojazdów, czy widoczni będą piesi poruszający się nieoświetlonym poboczem. Dlatego najnowszy Mio Sensor Ultra jest aż o 50% większy niż te sensory, które są zamontowane w wideorejestratorach innych producentów. Zwiększenie rozmiaru sensora oraz samego piksela matrycy pozwoliło osiągnąć imponujący efekt końcowy, jakim jest niespotykana jakość nagrań nocą, niemożliwa do osiągniecia przez sensory o tradycyjnej wielkości. Potrafi przy znikomym świetle zewnętrznym urządzenie potrafi uchwycić szczegóły postaci i numery rejestracyjne, stając się realnym zabezpieczeniem auta, a nie tylko technologiczną nowinką.

Wraz z nowym sensorem, producent wprowadza też nowy, najwyższy stopień technologii nagrań nocnych, Mio Night Vision Ultra. Dzięki temu obraz drogi, który będzie wyglądał jak nagrany profesjonalnym aparatem, staje się faktem. Pierwszym produktem, w którym wdrożono Mio Sensor Ultra jest Mio MiVue 866.

Oto przykładowe nagranie z wideorejestratora z Mio Sensor Ultra:

źródło: Mio
czytane: 558

Miowideorejestator

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top