Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Modecom FreeHANDS MC-G3DP: budżetowe okulary VR

14.10.2015

Modecom FreeHANDS MC-G3DP: budżetowe okulary VR

Firma Modecom – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej i Oficjalny Partner Ekstraklasy – zapowiada premierę rynkową Modecom FreeHANDS MC-G3DP – okularów rzeczywistości wirtualnej do smartfona. Urządzenie trafia właśnie do sprzedaży.

Modecom FreeHANDS MC-G3DP to wyjątkowy produkt, który pozwoli użytkownikowi zamienić smartfon w wysokiej jakości, podręczny odtwarzacz materiałów 3D. Aby wejść w świat trójwymiarowej rozrywki wystarczy tylko umieścić telefon w okularach i uruchomić odpowiedni materiał 3D lub skorzystać z dedykowanych do okularów aplikacji. Za pomocą Modecom FreeHANDS MC-GCDP można z powodzeniem oglądać filmy, zdjęcia 3D, a także zagrać w trójwymiarowe gry.


Okulary od firmy Modecom są wygodne w użytku dzięki swojej niewielkiej wadze, oraz miękkiej wewnętrznej wyściółce zapobiegającej otarciom na twarzy, a także dzięki opasce na głowę, która znacząco poprawia komfort użytkowania. Posiadają również wysokiej jakości soczewki z niezależną kontrolą w celu ustawienia ostrości. Okulary są kompatybilne z szeroką gamą smartfonów o przekątnej do 5,6 cala. Wyposażone zostały w specjalny zdejmowany panel przedni, aby odsłonić kamerę w smartfonie, dodatkowo zwiększając użyteczność zabawy w wirtualnym świecie. Sugerowana cena Modecom FreeHANDS MC-G3DP wynosi 149 zł.

źródło: Modecom
czytane: 3134

Virtual RealityVR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top