Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Motorola i innowacje – i te duże, i te małe

31.05.2021

Motorola i innowacje – i te duże, i te małe

Motorola to marka, której zawdzięczamy pierwsze radio samochodowe, łączność podczas lądowania na Księżycu, pierwszy telefon komórkowy i pierwsze połączenie z komercyjnego smartfonu z siecią 5G.

Ale innowacyjność to nie tylko wielkie wydarzenia i przełomowe wynalazki. To także doskonalenie urządzeń o małe i duże rozwiązania, które zmieniają codzienność każdego z nas. Innymi słowy – superprzydatne funkcje, bez których żyje się trudniej. W swoich smartfonach Motorola uwzględnia kilka wyjątkowych rozwiązań, które doceniają użytkownicy na całym świecie.

 • Cios karate, by włączyć latarkę
  Spośród Gestów Moto najczęściej wykorzystywany jest szybki i prosty gest uruchomienia latarki. Wystarczy machnąć dwa razy ręką z telefonem jakby wykonywało się cios karate, by włączyć i wyłączyć latarkę. Nie potrzeba nawet odblokowywać urządzenia. To niezwykle przydatna funkcja, która sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach.
 • Platforma Ready For
  Dzięki tej funkcji smartfon ma zastąpić konsolę. Umożliwi granie w ulubione gry na dużym ekranie, albo przy pomocy telefonu, albo poprzez sparowany pad. Platforma Ready For to nie tylko gry, ale też mobilny pulpit umożliwiający wygodną pracę, tryb wideokonferencji oraz tryb TV, który pozwala oglądać na dużym ekranie ulubione filmy i seriale bez konieczności logowania się na obcych urządzeniach.
 • Dual Capture
  Funkcja, dzięki której można nagrywać obraz z dwóch stron smartfonu naraz. Dzięki temu można zarejestrować różne wydarzenia – lub drobne przyjemności – i jednocześnie swoją reakcję na nie.
 • Uruchomienie aparatu bez dotykania ekranu telefonu
  Wystarczy dwukrotnie przekręcić nadgarstek, a aplikacja aparatu błyskawicznie będzie gotowa do działania.
 • Audio Zoom 
  Smartfony Motoroli, w tym motorola moto g100 ma funkcję Audio Zoom, która pozwala skupić się na konkretnym źródle dźwięku i wyciszyć to, co dzieje się dookoła, a jest nieistotne.

 

źródło: Motorola
czytane: 611

latarkaLenovomotoMotorola

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top