Quantcast

adplus-dvertising
Strona główna » ciekawostki » Motorola RAZR – najlepszym smartfonem dla kobiet?

09.03.2020

Motorola RAZR – najlepszym smartfonem dla kobiet?

Teoretycznie w damskiej torebce można znaleźć wszystko – portfel kosmetyki, klucze, telefon i wiele innych rzeczy. Chyba, że mówimy o kopertówce. Jeśli dla kogoś ta nazwa jest obca, to chodzi o niewielką, elegancką torebkę – niewiele większą od koperty. Jest doskonała w sytuacjach, gdy nie planujemy brać ze sobą wielu rzeczy.  Tą najpotrzebniejszą jest oczywiście smartfon. Ale w dobie powiększających się ekranów może się on po prostu do takiej torebki nie zmieścić. Jak więc pogodzić walory użytkowe telefonu z dopasowaniem do kobiecego dodatku, jakim jest elegancka torebka?

Z tym problemem poradzili sobie twórcy motoroli razr – składany telefon zajmuje przecież dwa razy mniej miejsca, a konstrukcja z klapką jest najbardziej znana i lubiana.. Główny, wewnętrzny ekran to elastyczny, składany wyświetlacz Flex View, który ma przekątną 6,2 cala i proporcje obrazu 21:9. Razr poza głównym ekranem jest również wyposażony w interaktywny wyświetlacz Quick View o przekątnej 2,7 cala, na którym można przeglądać najistotniejsze informacje i powiadomienia bez konieczności otwierania telefonu.

Podczas projektowania nowej motoroli razr postawiono na smukły kształt oraz pozbawioną radykalnych kontrastów kolorystycznych stylistykę. Równie istotny był spójny design, który nie zaburza jednolitej konstrukcji. Dzięki temu razr zachowuje niepowtarzalny, kompaktowy i stylowy kształt i – co najważniejsze – mieści się w typowej kopertówce. Ponadto telefon swoim wzornictwem nawiązuje do swojej kultowej poprzedniczki, sprawia więc, że w sposób stylowy wyróżnia swoje użytkowniczki z tłumu.

źródło: Motorola
czytane: 1482

dla kobietelastyczny wyświetlaczMotorolarazrskładany smartfon

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

top